6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Remedy i Rockstar Games ogłaszają remake Max Payne 1 i 2 na PC, PS5 i Xbox Series X

Remedy i Rockstar Games ogłaszają remake Max Payne 1 i 2 na PC, PS5 i Xbox Series X

Remedy i Rockstar Games ogłosiły, że będą remakemi Max Payne i Max Payne 2: The Fall of Max Payne.

w niespodziance Reklama Remedy będzie współpracować z Rockstar w ramach nowej umowy wydawniczej, aby przerobić dwie pierwsze gry Max Payne na PC, PlayStation 5, Xbox Series X i S. Gra AAA. „

Nowe wersje Max Payne będą również opracowywane na silniku gry Remedy Northlight, tym samym, który był używany do tworzenia gry Control i nadchodzącym silniku Alan Wake 2.

Oryginalne gry Max Payne były również wynikiem współpracy między Remedy i Rockstar, a przetwarzanie Remedy zostało opracowane i opublikowane przez Rockstar Games. Rockstar zajmował się również rozwojem Max Payne 3.

„Byliśmy podekscytowani, gdy nasi starzy przyjaciele z Remedy skontaktowali się z nami w sprawie przeróbki oryginalnych gier Max Payne” – powiedział Sam Houser, założyciel Rockstar. „Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, którą zespół Remedy wykonał przez lata i nie możemy się doczekać uruchomienia tych nowych wersji”.

Tero Virtala, dyrektor generalny Remedy dodał: „Max Payne zawsze zajmował szczególne miejsce w sercach wszystkich w Remedy i wiemy, że miliony fanów na całym świecie czują to samo”.

Virtala dodał, że zespół jest podekscytowany „przywróceniem historii, ruchu i atmosfery oryginalnych gier Max Payne dla graczy w nowy sposób”.

Projekt wygląda na kompletną przeróbkę, ponieważ zostanie opracowany na najnowszym silniku Remedy i będzie miał odpowiedni budżet AAA. Trudno wyobrazić sobie oryginalne gry Max Payne zbudowane przy użyciu tego samego silnika Control Engine i Alana Wake 2.

Remedy niedawno odniosło sukces ze zwycięzcą Game of the Year 2019 Control i nowym partnerstwem z Epic Games dla Alan Wake 2. Teraz Remedy powróci do innej ukochanej serii z remake’iem Max Payne.

Matt TM Kim jest redaktorem IGN News. Możesz to osiągnąć Umieść tweeta.

READ  Wszystkie notatki terenowe z dnia społeczności Pokémon Go: Starly Research Quests and Rewards