18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Apple właśnie wyciekło z dwuportowej ładowarki USB-C o mocy 35 W, która może rozwiązać zagadkę GaN

Apple właśnie wyciekło z dwuportowej ładowarki USB-C o mocy 35 W, która może rozwiązać zagadkę GaN

Widzisz tę białą cegłę? Zapewnia 30 watów mocy na jedno urządzenie, ale Apple pobiera za to 50 USD. Proszę Nie kupuj jednego Bo mamy teraz solidne dowody na to, że Apple zamierza zastąpić go czymś znacznie lepszym – ładowarką 35W dwa Są one prawdopodobnie zasilane przez technologię azotku galu (GaN), która może również zmniejszyć ich rozmiary.

To jest słowo od 9to5Mac, który otrzymał ten fragment informacji z najbardziej wiarygodnego źródła przecieków Apple: własnej witryny internetowej Apple. Najwyraźniej firma przypadkowo opublikowała dokument dotyczący bezpośredniego wsparcia dla „Podwójnego zasilacza Apple 35 W z portem USB-C”, a 9to5 był w stanie zrobić zrzut ekranu przed jego zdjęciem.

9to5Mac umieścił zrzut ekranu na oficjalnym dokumencie pomocy technicznej potwierdzającym nazwę „Podwójny zasilacz USB-C 35W”
strzał z 9to5Mac

Prawdopodobnie będzie to ładowarka GaN „około 30 W” Ten analityk Ming-Chi Kuo napisał na Twitterze w zeszłym miesiącu, który, jak powiedział, będzie miał „nowy projekt obudowy” i pojawi się w 2022 roku.

Możesz szybko naładować iPhone’a 13 Pro Max i Apple Watch w tym samym czasie przy tym poziomie mocy, MacBook Air M1 i zegarek, iPada i Apple Watch, parę iPhone’ów, iPada Pro i iPhone’a w wolniejsze, albo… to USB -C , więc możliwości jest dużo.

Nie będzie to pierwsza ładowarka GaN firmy Apple – będzie zasilacz 140 watów Jest dostarczany z moim nowym 16-calowym MacBookiem Pro. Ale o ile się nie mylę, będzie to pierwsza dwuportowa ładowarka kiedykolwiek wyprodukowana przez Apple i na pewno pierwsza z portem USB-C.

W rzeczywistości w Apple Store jest pozornie podwójny otwór w kształcie USB-C. Apple oferuje ładowarki Belkin, które Posiada jeden port USB-C I Ładowarka 32W z portami USB-C i USB-Aale nie Podwójna ładowarka Belkin USB-C – A to jest najlepszy partner w akcesoriach Apple, o którym mówimy. Oczywiście poza Apple Store można znaleźć sporo dwuportowych ładowarek USB-C, w tym wiele z jeszcze szybszymi prędkościami.

Należy pamiętać, że to urządzenie zapewni łącznie 35 watów, a nie 35 watów na port. 9to5Mac Dokument wsparcia mówi, że każdy port może działać w jednym z czterech następujących trybów: 5VDC/3A, 9VDC/3A, 15VDC/2.33A lub 20VDC/1.75A. Powinno to z łatwością pozwolić na ładowanie dwóch urządzeń z mocą 15 W lub jednego z mocą 27 W, a drugiego z mocą 5 W, ale będziemy musieli dowiedzieć się, które kombinacje urządzeń mogą działać.

Nie sugeruj dokumentu wsparcia Kiedy Ładowarka może nadejść, ale mówi, że kabel USB-C nie zostanie dołączony.

READ  E3 2022 — cyfrowe i fizyczne — oficjalnie odwołane