19 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obywatele Handlu Iyer Adrianza - The Washington Post

Obywatele Handlu Iyer Adrianza – The Washington Post

Zawieszenie

W drodze do ostatecznego terminu rozdań Washington Nationals zamienili w poniedziałek towarzysza Iyera Adrianzę na Atlanta Braves na 26-letniego obrońcę Treya Harrisa w poniedziałek. Kiedy porozumienie zostało ogłoszone przez oba kluby, piłkarzom pozostało około 30 godzin Sprzedaż drugi rok z rzędu. Znaleźli punkt przyłożenia dla Adrianzy – i zdobyli przy tym gracza o niskim ryzyku i niskich kosztach – było to wczesne zwycięstwo na linii bocznej.

Adrianza, lat 32, podpisała w marcu roczną umowę o wartości 1,5 miliona dolarów z Nationals. Spędził 2021 z Braves, grając sześć pozycji w sezonie tytułowym. W Waszyngtonie spędził większość roku na rekonwalescencji po kontuzji quada, której doznał pod koniec wiosennego treningu. Wystąpił w 31 meczach i ma średnią trafień 0,179, 0,255 w bazie i 0,202 czasu odnowienia w 94 występach na planszy. Zaczął niedawno, głównie dla Michaela Franco w trzeciej bazie, prawdopodobnie dlatego, że Obywatele ostatniego miejsca Chciał to pokazać przed wtorkowym terminem.

– Szkoda, że ​​nie widziałem tutaj więcej Eihaira, bo wiem, jakim jest zawodnikiem – powiedział w poniedziałek po południu trener Dave Martinez. „Rozpoczął powoli i naprawdę myślę, że to z powodu jego kontuzji. ​​Miał naprawdę poważną kontuzję swojego quada i tak naprawdę nie mógł ruszyć do przodu. Ale uwielbiałem go mieć.”

Aby zastąpić Adrianzę w aktywnym i 40-osobowym składzie, w Nationals powołano Ildemaro Vargasa z klasy AAA Rochester. 31-letni Vargas jest sprawnym obrońcą i lekkim ciosem, który uderza z obu stron szachownicy. Był w czterech głównych zespołach ligowych i miał krótki występ w Chicago Cubs w maju. Aby zrobić miejsce dla Adrianzy, Braves wyznaczył do tego zadania Robinsona Canó.

W obliczu zbliżającego się terminu Josh Bell czeka, aby dużo pomyśleć o swoim czasie z NAT

Oprócz Juana Soto i Adrianzy z powrotem w Atlancie, Waszyngton nadal ma Josha Bella, Nelsona Cruza, Carla Edwardsa Jr., Steve’a Syscha i Kyle’a Finnegana, którzy prawdopodobnie wprowadzą się przed 18:00 we wtorek. A ponieważ Adrianza była nieco zaskakującym chipem handlowym, warto zauważyć, że trudno dokładnie określić, czego potrzebują rywale przed dłuższym biegiem. W tym sensie poniedziałkowa wymiana była podobna do tego, co się stało Obywatele wysłali leworęcznego Johna Lestera do St. Louis Cardinals w celu obrony Lynne Thomas w 2021 r.

READ  Auston Matthews z Maple Leafs wypada z meczu 6: Co słyszymy o jego kontuzji i harmonogramie
Washington National może chcieć handlować supergwiazdą Juanem Soto po tym, jak odmówił przedłużenia kontraktu na 15 lat o wartości 440 milionów dolarów. (Wideo: Joshua Carroll/The Washington Post)

Harris nie grał powyżej klasy AA, co oznacza, że ​​jest daleko w tyle za Thomasem, kiedy przybył do Waszyngtonu – i nie zadebiutował jeszcze pod kontrolą drużyny przez sześć sezonów, odkąd zaczął swoją służbę. Ogólnie rzecz biorąc, dźwignia głębokości jest bardziej wartościowa niż wyzwalacz przy lekkim uderzeniu.

Odpowiednikiem jest to, że w ostatniej szansie na zdobycie zawodników z innych klubów, Braves odgrywają wyraźną rolę w umyśle Adrianzy i widzą ograniczony wzrost Harrisa. To sprawiło, że byli dobrymi partnerami biznesowymi z Nationals, chociaż dyrektor generalny Mike Rizzo woli nie przenosić graczy do Ligi Wschodniej.

Przez ostatnie dwa sezony Harris był w klasie AA Mississippi. A od 2019 roku praworęczny napastnik próbuje na nowo odkryć, co dało mu nagrodę Hanka Aarona, przyznawaną corocznie najlepszemu graczowi ofensywnemu w systemie Atlanta.

W tym samym roku Harris zakończył ze średnią 0,323 mrugnięcia, 0,389 w ujęciu procentowym i 0,498 średnią mrugnięcia na trzech poziomach, trafiając 14 osób korzystających z domów i 26 dubletów. Jednak przeskok do klasy AA w pełnym wymiarze czasu okazał się trudny: Harris miał cięcie 0,238/0,38/0,323 w 220 występach na deskach w tym sezonie.

Co za rzadka karta baseballowa Juana Soto, która mówi o cenie fandomu

Jego stopa i słaba stopa są niższe niż tam, gdzie skończył w zeszłym roku. Procent na podstawie jest nieco wyższy niż kleszcza. Harris, wybrany w 32. rundzie draftu z Missouri State w 2018 roku, grał na wszystkich trzech zewnętrznych pozycjach, mając udział w występach na prawicy. MLB Pipeline uznał go za 29. najlepszego gracza w Braves.

Jak zauważył niedawno de John Watson, Menedżer rozwoju graczy, organizacji brakuje nietoperza i ogólnego talentu w klasie AA. Smukły, ciężki system podkreślają dzbany AAA Rochester i garść nietoperzy na niższych poziomach. I chociaż luka zostanie usunięta, gdy między innymi Brady House, Jeremy De La Rosa i T.J. White awansują w przyszłość, w międzyczasie nie ma nic złego w zabraniu pilota na walczącego bijaka, takiego jak Harris.

READ  Firmy rozlewnicze odnotowały 77,7 mln USD zysku operacyjnego przy przychodach w wysokości 579 mln USD

Koszty były minimalne. Następnym krokiem dla obywateli jest zatem sprawdzenie, ile ofert mogą znaleźć.

— To pierwszy raz — powiedział Martinez. Kto wie, co wydarzy się w ciągu najbliższych 48 godzin?