21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Odważny, Astros zamieni Willa Smitha na Jake'a Odorese

Odważny, Astros zamieni Willa Smitha na Jake’a Odorese

Astros nabywa diluent Will Smith Od odważnych do początkujących Jake Odoreserelacjonuje Mark Berman z Fox 26 (Link do Twittera).

Odorizzi jest postrzegany jako materiał eksploatacyjny dla Astros, być może przynajmniej od czasu, gdy został wyłączony z listy ALDS klubu w październiku ubiegłego roku. Pracował w ramach tegorocznej sześcioosobowej rotacji w Houston, ale Lance McCullers Jr. Jest bliski debiutu w sezonie, gdy dochodzi do siebie po nadwyrężeniu przedramienia. 32-letni Odorizzi osiągnął 3,75 ERA w kilkunastu startach Astros w tym roku, średnio pięć rund na wycieczkę. To siatkarz, który nie był szczególnie uzdolniony w przegrywaniu nietoperzy, ale w tym roku potrafił uniknąć ciężkich ciosów, by osiągnąć dobre wyniki.

Motywem Atlanty wydaje się być dodanie magicznej głębi do tyłu ich spinu, który składa się prawie w całości z Max SmażonyA Kyle WrightA Charliego MortonaA Ian Andersonuczucie w górę Spencer Strider. Anderson miał problemy z osiągnięciem poziomu 4,99 ERA, podczas gdy Strider osiągnął 80 1/3 rund sezonu po osiągnięciu 94 w zeszłym roku. Ostatnia podróż Odorizziego była wspaniałym targiem dla Houston – siedem bezcelowych rund przeciwko Mariners. Odorese doznał kontuzji nogi w maju, co pozbawiło go go sił na siedem tygodni, a przed rozpoczęciem meczu z Seattle zmagał się z pęcherzem.

Kontrakt Odorizziego jest tutaj jednym z czynników. W tym roku zarobił 5 milionów dolarów (pozostało około 1,79 miliona dolarów), ale zarobi 500 000 dolarów po osiągnięciu 100 rund plus 1 milion na rundę dla 110, 120, 130, 140 i 150 rund. Odorizzi ma obecnie 60 rund, więc 120 wydaje się być potencjalnym pułapem. Odorizzi ma również opcję gracza o wartości 6,5 miliona dolarów z wykupem za 3,25 miliona, ale jak Chandler Roma z Houston Chronicle Wyjaśnia: „Opcja gracza Odorizzi może osiągnąć maksymalnie 12,5 miliona wynagrodzenia podstawowego i 6,25 miliona dolarów – ale tylko wtedy, gdy brał udział w 30 grach, w których zdobył 12 lub więcej bramek w latach 2021-22. Po niedzieli Odorizzi ma 29 takich gier Rodzaj w latach 2021-22″. Biorąc pod uwagę, że melonik wydaje się mieć co najmniej 3 miliony dolarów na linii, aby rozpocząć jeszcze jeden czterosuw, to było korzystne dla obu stron, że Astros znalazł zespół wygodniejszy, pozwalając im zajść tak daleko i uzyskać pewne premie za wyniki.

READ  Zwolnienie z Fantasy Football, tydzień 1: gospodarze, Dion Jackson, Marvin Mims i nie tylko

Smith, lat 33, był najlepszym lojalistą w Kategoria darmowego agenta 2019-20. Braves podpisał z nim ogromny trzyletni kontrakt o wartości 40 milionów dolarów, a także rozdał draft do drugiej rundy i 500 000 dolarów międzynarodowych premii. Skuteczność Smitha słabła w Atlancie, jak to często bywało przez długą piłkę i coraz gorszą kontrolę. W sezonie zasadniczym 2021 był Braves najbliżej akceptowalnych wyników, ale potem stał się głównym czynnikiem w jego posezonowej serii z 11 bezbramkowymi biegami i sześcioma obronami. Smith zostanie uwieczniony na zawsze jako melonik na skoczni, kiedy Braves wygrali je w zeszłym roku.

W marcu odważni podpisali Kenley JansenSmith został wepchnięty do roli scenerii. Smith był czasami trzecim najbardziej zadłużonym lojalistą Braves w tym sezonie, ale w lipcu zajął siódme miejsce pod tym względem i był przyzwyczajony do jeszcze większej roli w usuwaniu. Według Marka Bowmana z MLB.comSmith, prawdopodobnie dziwny człowiek, który wyszedł z Atlanty jako weteran zbawiciel Kirby Yates Jest aktywowany. Smith zarobi w tym roku 13 milionów dolarów (pozostało około 4,6 miliona), a ponadto będzie winien milion dolarów za 2023 rok.

Smith dołącza do zespołu Houston kierowanego przez Ryan PresleyA Rafael MonteiroA Hektor NeresA Ren StanekA Phil Mattoon. Żaden z tych dzbanów nie rzuca w lewo i południe-południe Blake Taylor Trafił IL w czerwcu z zapaleniem łokcia. Smith nigdy nie polegał na szybkości, więc możliwe, że nowy punkt widzenia na jego mechanikę i mieszankę wysokości dźwięku, zwłaszcza biorąc pod uwagę solidną reputację Astros w tym dziale, naprawi statek.

Jeśli Odorizzi skończy z 110-119 runami, Braves zapłaci łącznie około 3,3 miliona dolarów. W handlu Smitha Atlanta wyrzuciła zobowiązanie finansowe w wysokości około 5,6 miliona dolarów, więc mogą „wygrać” 2,3 miliona dolarów w zamianie, zakładając, że nie wliczą w transakcję gotówki. Odorizzi mógł również przejść pod 110 rundami. Bez względu na pieniądze, handel ten reprezentuje każdy zespół, który ma nadwyżkę, aby lepiej zaspokoić swoje potrzeby.

READ  Avalanche kontra Lightning Stanley Cup piąty wynik meczu: Tampa wygrywa 3-2, przetrwa po zwycięzcy Bales

To był pracowity wieczór dla Braves GM Alexa Anthopoulosa, który: również w obrocie Dla gracza tygrysa Robbie Grossman. Podobnie Astros GM James Click był dziś aktywny w przededniu terminu handlowego, Dodawanie również łapacz Christian Vasquez z Bostonu I pierwszy podstawowy człowiek Drzewo Mancini z Orioles.