30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Obrazy z drona przed WWDC Apple Park pokazują obszar demonstracyjny słuchawek, nowy zacieniony wyświetlacz dla przemówienia

Obrazy z drona przed WWDC Apple Park pokazują obszar demonstracyjny słuchawek, nowy zacieniony wyświetlacz dla przemówienia

Przygotowania Apple do WWDC 2023 idą pełną parą przed jutrzejszym porannym przemówieniem. Nowe nagranie z drona z góry Apple Park pokazuje dziś jedną wielką rzecz, którą Apple trzyma w zanadrzu na tegoroczne uroczystości: specjalny obszar wyświetlania przeznaczony na nadchodzący zestaw słuchawkowy Reality Pro.

Piątek, Bloomberg Mark Gurman donosi, że Apple zbudował w tym tygodniu „dużą strukturę na terenie kampusu Apple Park” dla demonstracji swoich głośników Reality Pro. on jest też Udostępnij widok z góry W Apple Park, pokazując lokalizację tego budynku.

Teraz nagranie z drona Apple Park wykonane w niedzielę zapewnia wyraźniejsze spojrzenie na obszar demonstracyjny nowych słuchawek Apple. Na naszej stronie internetowej pojawiają się zdjęcia przyjaciele z cydru, Firma stojąca za popularnością Wieloplatformowa aplikacja Apple Music.

Na nagraniu z drona wyraźnie widać najnowszy dodatek do kampusu Apple Park, zlokalizowany w pobliżu pracowniczego centrum fitness w północno-zachodniej części rozległego kampusu. 9to5Mac Byłem w Cupertino przez ostatnie kilka dni i próbowaliśmy rzucić okiem na nowy budynek, ale bez powodzenia. Jednak te nowe obrazy dronów wykonują zadanie.

Możesz także zobaczyć główny obszar zbudowany przez Apple po drugiej stronie kampusu, w kierunku Centrum Turystycznego Apple Park. W przeciwieństwie do zeszłego roku cały teren pokryty jest cieniem. Oprócz zapobiegania oparzeniom słonecznym ułatwi to również uczestnikom oglądanie ekranu wideo i pozostanie w komforcie podczas dwugodzinnej przemowy.

Podążaj za okazją: ŚwiergotI InstagramI mastodont

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.

READ  Jak Google promuje sztuczną inteligencję: Sparkles, Duet i „Genative”