20 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Losowe: Gotowe!  Każdy poziom Super Mario Maker został zaliczony przed przejściem Wii U do trybu online

Losowe: Gotowe! Każdy poziom Super Mario Maker został zaliczony przed przejściem Wii U do trybu online

Obraz: Nintendo

Na początku tygodnia ujawniliśmy, jak wyszkolony zespół nazwany „Zespół 0%” próbował ukończyć każdy poziom społeczności w oryginalnym Super Mario Maker, zanim Nintendo wyłączyło funkcjonalność online na Wii U i 3DS na 8 kwietnia 2024 r.

Walcząc o przejście ostatniego poziomu zatytułowanego „Przycinanie ziół”, historia nieco się zmieniła – twórca tego poziomu potwierdził, że jest to „nielegalne przesłanie” (Dziękuję, Oat Dom). Dlatego ostatnim poziomem społeczności był właściwie „The Last Dance”, który został anulowany przez „Yamada_SMM2” w 15 marca 2024 r.

Oznacza to, że każdy poziom społeczności w grze został już wyczyszczony. Misja wykonana! Oto część wypowiedzi zespołu stojącego za tym przedsięwzięciem w aktualizacji:

„Podkaszarka do chwastów była w rzeczywistości miską (Szybka obsługa za pomocą narzędzia) czyniąc „Ostatni taniec” ostatnim poziomem zaliczonym!”

Aby osiągnąć ten punkt, społeczność Mario Maker musiała od października ubiegłego roku przekroczyć 25 000 poziomów niepokonanych. To po raz kolejny ogromne osiągnięcie!

To wszystko, chłopaki! Usługi sieciowe Wii U i 3DS zostaną wyłączone w przyszłym miesiącu, w kwietniu. Jeśli masz jakieś rzeczy, które chcesz zrobić w ostatniej chwili, gdy usługa jest nadal aktywna, teraz jest dobry moment, aby odpalić stary sprzęt Nintendo. Więcej o zamykaniu dowiesz się z naszego poradnika:

READ  Odpowiedzi na nasze największe pozostałe pytania dotyczące PlayStation VR2