30 listopada, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NVIDIA GeForce RTX 4090

NVIDIA GeForce RTX 4090 – zamówienia w przedsprzedaży i gdzie można znaleźć zapasy — relacja na żywo

odświeżać

Liczne listy gotowych konsol do gier wyposażonych w RTX 4090 in Detaliści z USA Wcześniej dowiedzieliśmy się, że został uruchomiony i można teraz zamawiać komputery PC. Podczas gdy kilka z nich szybko się wyprzedało, zaskakująco wiele jest nadal dostępnych i dostępnych.

Jeśli masz problem ze znalezieniem samodzielnego procesora graficznego RTX 4090, skorzystanie z gotowego systemu jest świetną alternatywą. Chociaż generalnie jest to droższe niż koszt oddzielnego zakupu części komputerowych i samodzielnego montażu sprzętu, nie musisz się martwić o kłopoty z budowaniem własnego komputera i możesz grać w gry, gdy tylko komputer dostanie się do twojego komputera. stopień drzwi.

Poniżej znajdziesz listę wszystkich komputerów do gier z RTX 4090, które są nadal dostępne w momencie pisania tego tekstu, w tym niektóre, które zostaną z nimi dostarczone. Procesory Intel Raptor Lake 13. generacji. Zdobądź je, zanim odejdą! – Brendan Lowry

Jesteśmy teraz w okresie premiery RTX 4090 i w rezultacie trudno jest znaleźć dostępne zapasy tego okropnego procesora graficznego. Nie należy jednak poddawać się, ponieważ wielu sprzedawców detalicznych coraz częściej udostępnia swoje towary. Nawet jeśli witryna sklepu mówi, że jest już niedostępny lub nie ma go w magazynie, wkrótce może być dostępna nowa partia kart. Kontynuuj aktualizację i pamiętaj o zapisaniu wszystkich informacji o płatnościach i wysyłce, aby móc otrzymywać płatności jak najszybciej, jeśli uda Ci się odciąć swój RTX 4090 od nowej fali.

Warto zauważyć, że wariant ZOTAC GeForce RTX 4090 Trinity OC pozostaje dostępny w przedsprzedaży w B&H w momencie pisania tego tekstu. Jeśli nadal potrzebujesz zabezpieczyć swój procesor graficzny, ta możliwość zamówienia w przedsprzedaży może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, aby przypieczętować umowę. – Brendan Lowry

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Połącz RTX 4090 z tymi potężnymi częściami do komputerów PC, wszystkie na sprzedaż w Prime Day

Premiera RTX 4090 to niesamowicie ekscytujący czas dla graczy PC na całym świecie, ponieważ moc najnowszego procesora graficznego NVIDIA jest nieporównywalna z niczym, co widzieliśmy na rynku. Mając to na uwadze, należy również pamiętać, że do złożenia zabójczej maszyny do gier potrzebujesz czegoś więcej niż tylko karty graficznej.

READ  Ktoś nie bez powodu zrobił telefon z Androidem z portem Lightning

Na szczęście przez ostatnie 24 godziny w sprzedaży było wiele doskonałych i potężnych części komputerowych Amazon Prime Day. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowego procesora, przestronnej obudowy, zasilacza o dużej pojemności, pamięci RAM DDR5, czy czegoś innego, są dostępne oferty, które będą dla Ciebie idealne.

Zebraliśmy wszystko, co najlepsze Prime Day łączy się z potężnymi częściami PC do połączenia z RTX 4090 W osobnym poście, ale na poniższej liście znajdziesz również linki do poszczególnych ofert. — Brendan Lowry, współautor programu Windows Central

Teraz zaczynamy widzieć kilka gotowych komputerów stacjonarnych z procesorami graficznymi RTX 4090, które otrzymują listy z różnymi numerami. Detaliści z USA. Są one również szybko odbierane, podczas gdy inne nadal znajdują się na liście „Wkrótce”. Mimo to te wstępne wersje są warte obejrzenia, zwłaszcza jeśli nie chcesz uaktualniać starego komputera ani budować czegoś nowego.

ASUS TUF Gaming RTX 4090 OC Edition

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Osoby w Wielkiej Brytanii muszą się wymeldować yboyer Dla różnych modeli RTX 4090. Obecnie są one wymienione jako „Wkrótce”, ale oczekuje się, że zmieni się to w miarę upływu dnia. Oto, co ebuyer ma do zaoferowania.

(Źródło zdjęcia: Przyszłość)

Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, obecnie jest dwóch sprzedawców detalicznych, którzy mają do kupienia zapasowy model RTX 4090:

Overclockerzy w Wielkiej Brytanii

Ankieta

Następny jest najlepszy zakup! Oto wszystkie potężne aukcje RTX 4090:

Niektóre są już wyprzedane, więc działaj szybko, jeśli chcesz zabezpieczyć RTX 4090!

Spodziewamy się więc, że akcje pojawią się teraz w sieci za mniej niż 90 minut, ale to wciąż nie jest pewne. Jednak naszą radą, jeśli jesteś zadowolony z zakupu w którymś z powyższych sklepów, jest przygotowanie wszystkiego innego.

Zaloguj się sam i upewnij się, że już wprowadziłeś dane dotyczące płatności i dostawy na swoim koncie, aby transakcja była jak najszybsza i bezproblemowa, jeśli jesteś w stanie umieścić RTX 4090 w swoim koszyku.

Widzieliśmy, jak wiele witryn sprzedawców detalicznych zmaga się i zawiesza podczas takich wydarzeń, jak ta, więc im mniej czasu poświęcasz na wprowadzanie informacji i przesyłanie nowych ekranów, tym lepiej. Jeśli ostatnio zdecydowałeś się na kartę graficzną lub konsolę nowej generacji, być może już wiesz, o czym tutaj mówimy.

Albo byłoby to łatwe, ponieważ nikogo nie stać w tej chwili na GPU o wartości 1600 USD!

NVIDIA wprowadza dziś na rynek swoją potężną kartę graficzną GeForce RTX 4090 i to dosłownie prawda Większy niż Xbox Series S.. Cenę można również uznać za ogromną, zaczynając od sugerowanej ceny detalicznej 1599 USD, ale także wydajność, którą NVIDIA twierdzi, że ta karta graficzna może być używana do stabilnej (i przyjemnej) gry w 8K.

W ostatnich latach mieliśmy poważne problemy z dostawami grafiki, ale nowy flagowy procesor graficzny powinien być dostępny w lepszej dostępności, niż zostanie udostępniony później. Tutaj, na tym blogu na żywo, zobaczysz wkład starszych redaktorów Cala Hunta i Richarda Edmondsa, a także innych pracowników Windows Central, gdy omawiamy premierę.