26 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przewodnik Google Pixel Watch łączy opaski z twarzami

Przewodnik Google Pixel Watch łączy opaski z twarzami

Pixel Watch jest zasilany przez akcesorium szerokie pasmo i twarze grupowe, a Google uroczo stworzył przewodnik po parowaniu.

Na przykład domyślny Aktywny zespół Wykonany z „wodoodpornego kauczuku fluorowego z miękką w dotyku powłoką”, dzięki czemu jest „trwały i wygodny”. Google mówi, że „dobrze pasuje” twarz analogowa Jest opisywany jako „prosty, ale elegancki”, z obsługiwanym pojedynczym okrągłym gniazdem serwo. Większość reklam Google korzysta z tej kombinacji.

Zasięg aktywny jest dostępny pod adresem obsydianA węgielA kredaA orzech laskowyi Lemongrass, ale w końcu trafił do Coral, który mógł być Wyciekło w e-mailu w Google Play.

The elastyczna opaska (Len, róża, obsydian), czyli Isabel Olson (starszy dyrektor, Wearable Design, Nest i CMF via Google Devices) Równy Do wygodnej pary tenisówek najlepiej z „Dużymi liczbami Tarcza zegarka Big Time. W rzeczywistości różne kolory godzin i minut podkreślają dwukolorowy charakter bransoletki:

„To naprawdę rozciąga się i pasuje do twojego życia” – mówi Olson. dość dosłownie. Kiedy pasek jest rozciągnięty, wprowadza przebłysk w inny kolor, podkreślając fakturę.

Zainspirowany ubraniami, tkana opaska (trawa cytrynowaA koralA bluszczWszystko idzie dobrze widok które pokazują czas i ilustrują krajobraz. Podobnie jak w przypadku innych pasm tkankowych, „the [watch face] Kolory również współgrają z kolorami gamy”.

Zegarek pikselowy skórzane paski (dwa tony A zrobiony) Pasuje do każdego z główna tarcza zegarka (co mówi się, że jest dla miłośników druku, ponieważ Google Sans) lub wypełnione informacjami prośba o twarz I cztery sloty złożoności.

Wreszcie jest Metalowe paski i metalowe paski do krawata Już na wiosnę 2023 roku, chociaż my Znasz już cenę:

klasyczny Ma zwykły zegarek, a także datę i pogodę w stylu sugerującym bardziej tradycyjne zegarki. Koncentryczny Ma bardziej techniczny wygląd, z cyfrowym czasem i rzędami cyfr typowymi dla zegarków nurkowych.

Więcej o zegarku Pixel:


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji: