22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy ninja ze zmienioną płcią prawdopodobnie wycieknie jako DLC do Mortal Kombat 1

Nowy ninja ze zmienioną płcią prawdopodobnie wycieknie jako DLC do Mortal Kombat 1


Mortal Kombat 1 właśnie otrzymał dzisiaj w Ermacu najnowszą postać do pobrania, ale wygląda na to, że możemy teraz poznać coś jeszcze, co może pojawić się również w grze.

Do sieci prawdopodobnie wycieknie przyszły dodatek DLC do MK1, który, co ciekawe, jest poświęcony nowej wersji klasycznego ninja ze zmienioną płcią.

Potencjalne spoilery przyszłych zapowiedzi nadchodzącego Mortal Kombat.


Profesjonalna modelka i projektantka mody Jiwon Ra opublikowała dzisiaj interesujący post na swoim koncie na Instagramie, twierdząc, że udostępniła zdjęcie modelki Harumi Hasashi w Mortal Kombat 1.


Co więcej, jej posty sugerują, że będzie częścią gry nie mniej niż żeńska wersja Scorpiona.


Nie wygląda na to, że ta postać Scorpiona będzie pełna grywalnych postaci, biorąc pod uwagę jej post mówiący „Wybierz Harumi jako swoje Kameo” i używający hashtaga #Kameo.

Jeśli to wszystko jest prawdą, prawdopodobnie wskazuje to na pojawienie się nowego Scorpiona Kamo w Kombat Pack 2 MK1, który nie został jeszcze oficjalnie ujawniony.


Podążanie w tym kierunku nie byłoby zbyt zaskakujące, biorąc pod uwagę, że Janet Cage Camio została stworzona w Kombat Pack 1 jako alternatywna zamiana płci na osi czasu dla Johnny'ego Cage'a (który pojawił się także na krótko w trybie fabularnym).


Jeśli naprawdę chcesz poznać szczegóły techniczne w tym przypadku, najlepiej będzie zmienić płeć tytułu Skorpiona z jego zwykłych posiadaczy, ponieważ Harumi jest już ugruntowaną postacią.


W oryginalnej linii czasu Harumi była żoną Hanzo Hasashiego, który zginął wraz z resztą Shirai Ryu i zainspirował Scorpiona na ścieżce zemsty.

READ  Peloton rezygnuje ze wsparcia Apple Watch GymKit


Oś czasu Mortal Kombat 1 przedstawia ją jako Harumi Shirai i poślubioną Kuai Liang Scorpion jako część Shirai Ryu i żyje, o ile ją znamy do tej pory.


Jednak w przypadku tego Kameo wygląda na to, że będą podążać za jedną z innych możliwych linii czasu wprowadzonych w MK1, gdzie Hanzo został zabity, a Harumi założyła płaszcz skorpiona.

Nie wiadomo, jak jej ruchy i wygląd będą się różnić od Hanzo/Kuai Liang, ale jej grafika w grze sugeruje, że może skupić się bardziej na szermierce.


Warto traktować tę rewelację z przymrużeniem oka, gdyż nic nie zostało oficjalnie potwierdzone przez NetherRealm Studios ani Warner Bros. Jak dotąd – i nic innego w pełni tego nie potwierdza poza jej postem.


W chwili publikacji post Jiwon Ra jest nadal dostępny na Instagramie, gdzie aktywnie odpowiada na komentarze fanów. Dotyczyło to również jednego pytania, czy wolno jej już o tym rozmawiać, na co odpowiedziała „Tak”.


Zawierają one również sporo zdjęć i filmów w poście, ale żaden z nich nie jest tak naprawdę nowy (lub w niektórych przypadkach nie stanowi części MK1), z wyjątkiem być może ujęcia przedstawiającego konfigurację przechwytywania ruchu/twarzy.


Jeśli Harumi Scorpion rzeczywiście pojawi się w przyszłości w MK1 jako DLC, oficjalne ogłoszenie prawdopodobnie nastąpi kilka miesięcy później.


Kombat Pack 2 prawdopodobnie nie zostanie ujawniony aż do Final Kombat w czerwcu lub później tego lata, po zakończeniu pierwszej partii DLC z Takedą.