16 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy mod przenosi stolicę Polski do Grand Theft Auto IV

Nowy mod przenosi stolicę Polski do Grand Theft Auto IV

Modder „BartoszBuster” zapowiedział, że Grand Theft Auto IV Polska: Warszawa ukaże się 1 sierpnia. Aby uczcić ogłoszenie, modder udostępnił również zwiastun moda, który możecie obejrzeć poniżej.

Jak sugeruje tytuł, mod ten przenosi stolicę Polski, Warszawę, do otwartej gry Rockstara. Jako Niko Bellic gracze mogą eksplorować otoczenie.

BartoszBuster pracuje nad tą mapą od 2014 roku. Teraz nie wiem, czy doda jakieś niestandardowe zadania, czy nie. Wygląda na to, że będzie to po prostu ogromny obszar do zbadania przez graczy.

Mówiąc o GTA 4, oto kilka innych świetnych modów. Ten mod Przywraca wrażenia z gry wieloosobowej I to jest koniecznością. Jest też fajny mod, który dodaje do gry Pojazdy z lat 1950-1993 i A Zmiana nazwy Nowego Jorku. W końcu, GTA IV to ostatecznie piękna wersja 7,8 GB to pakiet modów, który ma na celu ulepszenie grafiki gry.

Zaktualizujemy tę historię za pomocą linku do pobrania, gdy tylko ją otrzymamy. Do tego czasu ciesz się następującym zwiastunem!

Jan Papadopoulos

John jest założycielem i redaktorem naczelnym DSOGaming. Jest fanem gier na PC i bardzo wspiera społeczność moddingową i indie. Przed stworzeniem DSOGaming John pracował w kilku witrynach z grami. Chociaż jest zagorzałym graczem na PC, jego korzenie w grach sięgają do konsol. John uwielbiał 16-bitowe konsole – nadal to robi i uważa SNES za jedną z najlepszych konsol w historii. Jednak platforma PC pokonała go na konsolach. Stało się tak głównie za sprawą 3DFX i jego flagowej karty graficznej z akceleratorem 3D, Voodoo 2. John jest także autorem pracy magisterskiej „The Evolution of PC Graphics Cards”.
Kontakt: E-mail

READ  Nowa linia kolei dużych prędkości połączy Warszawę, europejską stolicę kultury