9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Niepewna długoterminowa przyszłość podnosi stawkę dla Brewers

Niepewna długoterminowa przyszłość podnosi stawkę dla Brewers

Milwaukee (AP) – Browary Milwaukee prowadziły swoją ostatnią partię sezonów zgodnie z filozofią, że chcą walczyć z nią tak długo, jak to możliwe, zamiast wchodzić na całość w danym sezonie.

Ale spojrzenie na ich skład sugeruje, że okno mistrzostw może nie pozostać otwarte dłużej.

Dwóch najlepszych początkujących miotaczy The Brewers i najlepszy powracający zawodnik z nich wszystkich mogą zostać wolnymi agentami pod koniec sezonu 2024. Craig Counsell, najdłużej pełniący funkcję menedżera NL, ma wygasnąć po tym sezonie.

To sprawia, że ​​ten sezon jest szczególnie ważny, ponieważ Brewers starają się o miejsce w World Series, które wymykało im się od 1982 roku. Brewers próbują również odbić się po tym, jak w zeszłym roku zakończyli mecz z ostatnią dziką kartą w Holandii, kończąc franczyzy. Rekordowa passa czterech kolejnych meczów play-off.

The Brewers otwierają sezon w czwartek po południu przeciwko Chicago Cubs na Wrigley Field.

„Wszystko, co wydarzyło się w przeszłości, należy do przeszłości” — powiedział zdobywca nagrody Cy Young Award 2021, Corbin Burnes. Nie możemy dyktować, co będzie w przyszłości. „Och, byliście w biegu, przygotowując się do postseason”, który zakończył się w zeszłym roku. Wszystko dotyczy tego roku. Wszystko zależy od tego, gdzie jesteśmy i co możemy zrobić w tym roku”.

Counsell nie zgadza się z poglądem, że potencjalne przyszłe problemy ze składem Brewers powinny zwiększyć ich poczucie pilności w tym sezonie. Jeśli o niego chodzi, ta przejażdżka powinna być tam co roku.

„Jeśli jesteś świetnym graczem, zdobędziesz 15 strzałów, kiedy wygrasz World Series” – powiedział Consell. „Więc każdy sezon jest sezonem świętym. Niezależnie od sytuacji, masz wielkie szczęście, że nosisz mundur i masz szansę wygrać mistrzostwa świata, spędzić wspaniałe chwile przed tysiącami fanów z grupą przyjaciół i braci.”

READ  Gerrit Cole zapewnia, pomaga Yankees odzyskać siły w porównaniu ze Strażnikami w rozgrywce, w której zwycięzca bierze wszystko.

David Stearns, były prezes operacji bejsbolowych w Brewers, często mówił o zdobyciu jak największej liczby „kawałków jabłka”, myśląc, że kilka rund po sezonie zwiększa ich szanse na ostateczne zwycięstwo.

Nie wiadomo, ile możliwości będą mieli Brewers z tym rdzeniem.

Lista Brewersów kwalifikujących się do arbitrażu na jeszcze jeden sezon po tym sezonie obejmuje Burnsa, dwukrotnego miotacza All-Star Brandona Woodruffa i shortstopa Williego Adamsa, który został wybrany przez Baseball Writers Association of America w Milwaukee jako MVP zespołu dla każdego z ostatnie dwa lata.

Jest też przypadek Conseila, który rozpoczyna swój dziewiąty sezon iw zeszłym roku został liderem Brewers pod względem zwycięstw menedżerskich. Conseil powiedział, że jego niepewny status kontraktu nie sprawia, że ​​ten sezon różni się dla niego od innych.

Oznaki zmian zaczęły się w okolicach Milwaukee w zeszłym roku.

Stearns, architekt drużyn Brewers, które zapewniły sobie cztery proste oferty play-off, ustąpił ze swojego stanowiska jako prezes operacji baseballowych w październiku Matta Arnolda który był prawą ręką Stearnsa podczas tego biegu, przejął kontrolę.

Jednym z ostatnich głównych ruchów Stearnsa było wysłanie czterokrotnego All-Star w pobliżu Josha Hadera do San Diego W zeszłorocznym terminie handlowym. Haderowi pozostał jeszcze rok sędziowania w momencie przejścia, w tej samej sytuacji, w której teraz znajdują się Burns, Woodruff i Adams.

Brewers poradzili sobie z Haderem, mimo że prowadzili wówczas NL Central. Jeśli Brewers wypadnie z rywalizacji przed upływem terminu wymiany, kto może powiedzieć, że nie będą mieli do czynienia z kolejnym czołowym graczem?

„Nie możemy kontrolować tego, co dzieje się pod koniec roku” – powiedział Burns. „Nie możemy kontrolować tego, co dzieje się w połowie roku. To, co możemy kontrolować, to wyjść i grać ciężko i grać z grupą, którą ma klub, i to właśnie zamierzamy zrobić.”

READ  Cristiano Ronaldo: Saudyjska Liga Zawodowa jest znacznie lepsza niż Saudyjska Liga Piłkarska

Browarnicy nie chcą się martwić o to, co może się wydarzyć w przyszłości. Nie, kiedy widzą tyle nadziei w teraźniejszości.

„Mam nadzieję, że pozostaniemy razem do końca naszej kariery, ponieważ to naprawdę fajna grupa” – powiedział Adames. „Ale, jak mówisz, jest dużo motywacji. Oczywiście chcemy występować na boisku i poprawiać wyniki. Ale czuję, że na koniec dnia wszyscy mają taką samą mentalność, aby zdobyć mistrzostwo. Więc myślę jako gracze chcemy po prostu dobrze się bawić, cieszyć się razem spędzonym czasem i próbować wygrać.” Mistrzostwa razem.

Uwagi: RHP Adrian Houser otworzy sezon na liście z problemem biodra. Houser prawdopodobnie opuści trzy tygodnie, powiedział Consell. … Adwokat powiedział, że Bryan Anderson, kierowca pojazdów użytkowych, może na początku sezonu mieć dużo czasu na grę na prawym polu. Z Tyrone Taylorem na początku sezonu z powodu kontuzji łokcia, postać Brewers ma zapolowych, w tym Christiana Yelicha po lewej, debiutanta Garretta Mitchella jako rozgrywającego i Andersona po prawej.

___

AP MLB: https://apnews.com/hub/MLB I https://twitter.com/AP_Sports