22 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Niedźwiedzie uderzają w dziwaczne harmonogramy NFL, których zespół nie widział od 58 lat, plus 10 anomalii w harmonogramie

Niedźwiedzie uderzają w dziwaczne harmonogramy NFL, których zespół nie widział od 58 lat, plus 10 anomalii w harmonogramie

Obrazy Getty

Zawsze są jakieś szalone dziwactwa, jeśli chodzi o harmonogram NFL i ten rok nie jest inny. Jedyną dziwną rzeczą w dziwactwach jest to, że nie wszystkie z nich są sobie równe. Niektóre drużyny będą zachwycone dryblingiem w swoim harmonogramie, podczas gdy wiele innych nie będzie zachwycone dryblingiem oferowanym przez biurko ligi.

Więc kto ma najbardziej szalone dziwactwa? To świetne pytanie, dowiedzmy się.

Oto 11 najdziwniejszych dziwactw W harmonogramie NFL 2022.

 • Niedźwiedzie spędzą grudzień w domu. Niedźwiedzie mają szczególnie wyjątkową funkcję planowania: w grudniu nie grają w jedną grę szosową, co wskazuje: Z rodziną Beers zdarzyło się to po raz pierwszy od 1964 roku. The Bears zagrają u siebie z Packers w tygodniu 13 (4 grudnia). Pożegnają się w tygodniu 14 (11 grudnia), a następnie rozegrają mecz u siebie w tygodniu 15 (18 grudnia) i 16 (24 grudnia). Chociaż grają w grę drogową w tygodniu 17, ta gra wypada 1 stycznia, co oznacza, że ​​w grudniu nie mają gier drogowych.
 • Prezydenci otrzymują zabójczy harmonogram inauguracyjny. Dzięki harmonogramowi na 2022 r., Chiefs stanie się pierwszą drużyną w historii NFL, która otworzy sezon z ośmioma meczami z rzędu przeciwko drużynom, które w poprzednim sezonie zakończyły grę powyżej 0,500 (poprzez Biuro Sportu Elias). Rozciąganie rozpoczyna się w pierwszym tygodniu podróży do Arizony, a następnie trwa do dziewiątego tygodnia. Oto spojrzenie na brutalne wyzwanie ośmiu meczów: Cardinals, Chargers, Colts, Buccaneers, Raiders, Bills, 49ers, Bye, Titans.
 • Zdjęcie z okładki

 • Samoloty i wrony zaczynają się od dziwnej osi czasu. The Jets rozpoczną sezon grając z każdą drużyną w AFC North przez pierwsze cztery tygodnie Świętowanie po raz pierwszy Od czasu połączenia w 1970 r. Jets rozegrali cztery kolejne mecze przeciwko tej samej dywizji w dowolnym momencie sezonu. Pod koniec sezonu Kruki sezon rozpocznie się od czterech prostych meczów przeciwko AFC East, po raz pierwszy otworzyli sezon przeciwko czterem drużynom tego samego poziomu.
 • Przywódcy podążają za nimi. Liderzy mają szczególnie wyjątkowy charakter w swoim harmonogramie: będą rozgrywać mecze jeden po drugim z Gigantami, począwszy od 13 tygodnia. Po grze w trasie w Nowym Jorku w tym tygodniu, Liderzy pożegnają się w 14 tygodniu, zanim zaczniesz grać gospodarzem Giants w tygodniu 15. To już drugi raz od 1991 roku, kiedy drużyna NFL rozgrywała kolejne mecze w sezonie zasadniczym przeciwko temu samemu przeciwnikowi. Jednak NFL jest wyraźnie bardziej zadowolony z tego pomysłu, ponieważ jedyny raz, jaki miał miejsce w ciągu ostatnich 30 lat, miał miejsce w zeszłym sezonie, kiedy Brown zmierzył się z Ravens w meczach jeden po drugim.
 • Wyboista droga na rozpoczęcie sezonu. W NFL są tylko trzy drużyny, które w tym roku zagrają w pierwszych dwóch meczach na trasie: The Buccaneers, Colts i Patriots.
 • Ciężki sposób na zakończenie sezonu. Na drugim końcu spektrum znajduje się siedem drużyn, które zakończą sezon dwoma meczami jeden po drugim na trasie, jednak tylko dwie z tych drużyn przegrają w dwóch meczach jeden po drugim na drodze, dzieląc się na metę. sezon: Wikingowie i Pantery.
 • PA pa. Teksas Hmm W tym roku pożegnają się trzy drużyny, czyli najwięcej w NFL. To nie jest idealne, ponieważ drużyny będą miały dodatkowy czas na odpoczynek i rozgrzewkę przed meczem z Houston. Na drugim końcu spektrum jest siedem drużyn, które zmierzą się w sumie z zerowymi przeciwnikami: Bills, Lions, Broncos, Pirates, Bosses, Bears, Leaders.
 • AFC West jest najlepszy. Cztery drużyny AFC West są obecnie zaplanowane na rozegranie łącznie 19 meczów w szczytowym momencie w 2022 r., drugim co do wielkości w erze Super Bowl. Według badań NFL. Jedyną dywizją, w której zaplanowano więcej szczytowych meczów, była NFC East w 2015 roku.
 • Tydzień 14 Pa. Jastrzębie, Niedźwiedzie, Pakowacze, Kucyki, Święci i Przywódcy wylądowali w 14 tygodniu pożegnania, co jest godne uwagi z dwóch powodów. Po pierwsze, jest to związane z ostatnią datą przyznaną jakiejkolwiek drużynie, odkąd NFL powiększyła się do 32 drużyn w 2002 roku. Drużyny wydają się wolą pożegnać się później, a ostatni sezon udowodnił, dlaczego: 2021 był jedynym czasem od 2002 roku, w którym drużyny otrzymały 14. tydzień pożegnania Wszystkie cztery zespoły, które w tym tygodniu się pożegnały, zakończyły rok zwycięskim rekordem.
 • Trzy drużyny przestały brać udział w pierwszym sezonie „Toursday Night Football” na Amazon. W tym sezonie po raz pierwszy Amazon otrzyma pakiet na wyłączność w czwartek, a w roku otwarcia 29 z 32 drużyn z ligi pojawi się na Amazon Prime. Trzy nie? Giganci, Wikingowie i Lwy. Jednak cała trójka weźmie udział w czwartkowym meczu w tym roku, ponieważ cała trójka zagra w Święto Dziękczynienia.
 • Bardzo długa podróż. Packers, Dolphins, Eagles i Chiefs mają w tym roku jedną wspólną cechę: są jedynymi drużynami w lidze, które muszą rozegrać trzy mecze szosowe z rzędu. Chociaż nie jest to idealne rozwiązanie, drużyny NFL natrafiają na trzymeczową wycieczkę objazdową zgodnie z harmonogramem. Między 22 a 11 rokiem życia na tych wyjazdach od 2018 roku.
READ  Justin Ress DQ zostaje odwrócony po ceremonii złotego medalu Rollercoaster 50 Back Gold

Mamy nadzieję, że w ten weekend zaimponujesz wszystkim znajomym swoją ciekawą wiedzą na temat harmonogramu NFL.