14 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Astros przejmuje Mauricio Duponta - plotki o handlu MLB

Astros przejmuje Mauricio Duponta – plotki o handlu MLB

Astros pozyskał operatora mediów Mauricio Dupont Od gigantów kontra łapacz Mike BaberskiZgodnie z zapowiedziami obu klubów. Ponadto giganci wezwali gracza Donovana Waltona Zastąpienie Dubona w aktywnym składzie i przypisanie Papierskiego do Triple-A Sacramento.

Dubon, 27 lat, został pierwotnie opracowany przez Red Sox w 2013 roku, ale trafił do Brewers w 2016 roku Tyler Thornberg handel. Dotarł do głównych lig na filiżankę kawy z dwoma meczami, zanim został wysłany do Giants w ramach wysłanej umowy terminowej 2019 Drew Pomeranz I Czarny promień do browarów.

Od tego czasu Dubon okazał się być przydatnym miejscem do siedzenia / korzyści dla klubu. W 179 meczach karier zdobył 0,258/.301/.395 podczas odsiadki w drugiej bazie, trzeciej bazie, krótkim i środkowym polu. Ta passa mrugnięć wynosi 88 wRC+, około 12% poniżej średniej ligowej, ale jego solidna obrona na wielu pozycjach nadal pozwala mu na zdobycie 1,4 zwycięstw nad zmianami w jego karierze, według FanGraphs.

Są to solidne wkłady dla gracza w niepełnym wymiarze godzin, ale wygląda na to, że Dubon mógł właśnie zostać pominięty na liście utalentowanych gigantów. on i Thiro Estrada Podobną rolę w klubie pełnią opcje użytkowe do uderzenia praworęcznego. Tommy La Stella Rozpoczął sezon na liście kontuzjowanych po operacji ścięgna Achillesa w październiku, ale obecnie dochodzi do siebie i jest bliski powrotu. Klub będzie musiał zrobić dla niego miejsce i wygląda na to, że albo faworyzowali Estradę, albo zapewnili sobie ofertę na Dubon, która przechyla szalę na korzyść tej ścieżki. Ponieważ Dubon nie miał wyboru, wysłanie go do pałacu nie byłoby możliwe.

Jeśli chodzi o Astros, w tym roku mieli rozczarowujące wyniki operatorów użyteczności publicznej. Edmis Diaz To hit .191/.257/.294 rocznie dla WRC+ z 69. Nico Goodrem Było jeszcze gorzej, ponieważ jego ukośnik w roku wynosi obecnie 0,128/.171/.179, wRC+ wynosi 4. Z Jose Altowe I Jeremy Pena Obaj zajmowali się w tym tygodniu drobnymi kontuzjami, klubowa mieszanka pomocników wygląda na nieco niepewną. Z pewnością mają nadzieję, że Dubon może w tym pomóc.

READ  Diamond Sports przestaje nadawać mecze Padres; MLB przejąć przepływ

Jeśli chodzi o Babersky’ego, był wybierany w 9. rundzie dla Astros w drafcie 2017. Od tego czasu wspinał się po drabinie niższej ligi, osiągając w zeszłym roku potrójne A. Jego pierwszy smak tego poziomu wypadł dobrze, dając serię 0,246/.379/.375, 98 wRC+. Jednak w tym roku jak dotąd spadła, siedząc na linii .211/.324/.278, .59 wRC+. W tym roku spędzał też mniej czasu za tablicą, z 11 chwytami, dziewiątkami w pierwszej bazie i sześcioma w setach. W zeszłym roku była 64 w połowie i 28 w starcie. Gdyby kontynuował w tym kierunku w swoim nowym zakładzie, wywarłoby to na nim jeszcze większą presję, by pokonać nietoperza, ponieważ nie oferowałby tej samej wartości obronnej.