12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Josh Gedde nie stanie przed sądem po oskarżeniach o utrzymywanie niewłaściwych relacji z potencjalnie nieletnią

Josh Gedde nie stanie przed sądem po oskarżeniach o utrzymywanie niewłaściwych relacji z potencjalnie nieletnią

Josh Gedi, funkcjonariusz policji w Oklahoma City Thunder, Josh Gedi powiedział, że strażnik Oklahoma City Thunder, Josh Gedi, nie stanie przed zarzutami w wyniku dochodzenia prowadzonego przez policję w Newport Beach (Kalifornia) w związku z zarzutami, że Gedi miał niewłaściwe relacje z potencjalną nieletnią. Sportowiec.

Urzędnicy Departamentu Policji w Newport Beach powiedzieli, że nie są w stanie potwierdzić zarzutów. Źródło ligi podało, że NBA nie zakończyła rozpatrywania zarzutów wobec Guede.

Gedi odmówił komentarza w tej sprawie w listopadzie, kiedy NBA oświadczyła, że ​​analizuje zarzuty.

„Jasno rozumiem pytanie” – powiedział 21-letni Geddy. „Bez dalszych komentarzy”.

Komisarz NBA Adam Silver powiedział ESPN w grudniu, że liga wstrzymuje się z jakąkolwiek karą dla Jedi do czasu poznania wyników śledztwa i czekania, aż zespół z Newport Beach zakończy dochodzenie.

„Kiedy toczy się śledztwo, schodzimy na drugi plan” – powiedział. „Masz więc zarzut i toczy się wobec ciebie dochodzenie karne. Ma to wpływ na sposób, w jaki gracze i związek zawodników z nami współpracują, ponieważ oczywiście gracz musi chronić swoje prawa. Nie powiem nigdy, ale to jest droga, którą konsekwentnie podążamy… i tak jest obecnie.

Guede, który będzie numerem 6 w drafcie NBA na rok 2021, notuje średnio 11,8 punktu, 6,1 zbiórki i 4,6 asyst w 39 meczach dla Oklahoma City w tym sezonie.

TMZ jako pierwszy poinformował o zakończeniu policyjnego śledztwa.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Mark Blinch/Getty Images)

READ  Trenerzy i dyrektorzy Jets nadal mają pewność zatrudnienia, a wszystko dzięki Aaronowi Rodgersowi