13 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

NFL Draft 2022: Zobacz zabawną reakcję Rams na niespodziewany wybór Patriotów Cole'a Strange'a

NFL Draft 2022: Zobacz zabawną reakcję Rams na niespodziewany wybór Patriotów Cole’a Strange’a

Obrazy Getty

ten Patrioci nowej Anglii Cole String wybrał ofensywnego liniowego UT-Chattanooga na 29. miejsce w klasyfikacji generalnej podczas NFL Draft 2022. To zaskoczyło więcej niż kilka osób, w tym Los Angeles barany personel.

Główny trener Rams, Sean McVay i dyrektor generalny Les Snead byli w trakcie dostępnej odprawy, a Snead odpowiadał na pytanie. McVeigh oglądał telewizję zza mediów i przerwał mu, mówiąc „nieznajomy właśnie poszedł”. W pokoju rozległ się śmiech, ponieważ byli teraz wyraźnie rozproszeni.

„O mój UT-Chattanooga na pierwszą rundę”, powiedział Snead, regulując mikrofon.

Patrioci wymienili swoje 21 typów na Kansas City Chiefs Do typów 29, 94 i 121. Nadal zajmowali również 54. miejsce w drugiej rundzie, więc jeśli chcieli uzyskać Dziwne przed trafieniem setek, zdecydowanie mieli szansę. Jednak postanowili wcześniej usunąć Strange’a z planszy, co doprowadziło do tego, że McVay przyznał, że Rams są nim zainteresowani.

– A może?

Współczynnik 6 stóp i 5 cali w linii o wadze 307 funtów był początkiem pięcioletniego biegu dla Mocs. Większość czasu spędzał w Chattanooga na stanowisku Lewej Gwardii, co pomogłoby zaspokoić zapotrzebowanie Nowej Anglii na głębokość gwardii. Strange to utalentowany gracz, który powiększył swój ekwipunek w Senior Bowl. Jednak nie oczekiwano, że będzie wyborem w pierwszej rundzie.

READ  2022 PGA Championship Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tigera Woodsa, dzisiejsze wyniki w pierwszej rundzie golfa