7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Eagles zdobywają punkty przeciwko gigantom, na wynos: Jalen Hurts, obrona dominuje, gdy Filadelfia awansuje do gry o tytuł NFC

Filadelfia – kontuzja barku Jalena Hurtsa wykluczyła Philadelphia Eagles z fazy play-off.

Hurts został drugim zawodnikiem Eagles z podaniem przyłożenia i jednym szybkim przyłożeniem w meczu play-off, dołączając do Donovana McNabba na tej ekskluzywnej liście, gdy Eagles pokonali New York Giants 38-7 w meczu play-off, który nigdy nie wyglądał tak blisko.

Eagles zmierzają do siódmego meczu o mistrzostwo NFC od początku sezonu 2001 i drugiego od pięciu lat. Hurts skończył 16 z 24 na 254 jardów z dwoma przyłożeniami (ocena 112,2) i miał dziewięć prowadzenia na 34 jardy i jedno przyłożenie – wszystko w pierwszej połowie, w której Eagles objęli prowadzenie 28-0 i wygrali.

Obrona również przejęła kontrolę nad grą na początku, ponieważ Hasson Reddick miał 1,5 worka dla Orłów w pierwszej połowie, z których oba padły w dwóch kolejnych zagraniach, aby uniemożliwić Giants zejście z boiska podczas pierwszego uderzenia. James Bradbury przechwycił drugie posiadanie piłki przez Giants, pierwsze od 9. tygodnia przez linebackera Eagles. W tym momencie Filadelfia prowadziła 14:0.

Boston Scott strzelił gola dla Eagles w drugiej kwarcie, dając im prowadzenie 21-0, co było jego 11. przyłożeniem w dziewięciu meczach w karierze przeciwko Giants. Scott ma na swoim koncie rekordowe w karierze 19 przyłożeń, co zasłużyło na jego reputację „zabójcy olbrzymów”. Hurts miał szybkie przyłożenie, aby przypieczętować dominującą pierwszą połowę.

Orły (15-3) właśnie wykorzystały czas i awansowały do ​​gry o mistrzostwo NFC. W najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 czasu wschodniego na stadionie Lincoln Financial Stadium będą gościć Dallas Cowboys lub San Francisco 49ers. Sezon Giants kończy się wynikiem 9-8-1.

Oto kilka dodatkowych przekąsek z wybuchu:

Dlaczego Orły wygrały?

Jalen Hurts powrócił w pełnej formie MVP, Miles Sanders miał otwarte linie przez całą noc, a wszechstronna obrona Jonathana Gannona sprawiła, że ​​po Danielu Jonesie z przodu wyglądało to na łatwe. Innymi słowy, Eagles wyglądali jak ich odpowiedniki z kampanii 2022. Pomimo przyjęcia konserwatywnego podejścia w 18. tygodniu, gdy wracał do zdrowia po kontuzji barku, Hurts jest w pełni odmłodzony, z łatwością karmi DeVonta Smith i Dallas Goedert, być może bardziej widocznie Używając nóg, aby pomóc w dominującym meczu w parterze. Sanders był stale płynny w przestrzeni, a Kenneth Ginwell miał jedną trudną drogę po drugiej na odcinku, gdy Philly zgromadził ponad 250 jardów w biegu. Na „D” artysta worków Hasson Riddick był znowu zajęty, zręcznie wyprzedzając Andrew Thomasa, by utrzymać Daniela Jonesa pod ostrzałem. Była gwiazda Giants, James Bradbury-Jones, czyta się jak książkę wybraną wcześnie. A Brett Kern z kolei przypiął Nowy Jork głęboko do kilku Eagles tej nocy.

READ  Bruce Arianes: „Prawdopodobnie nadal byłbym trenerem”, gdyby Tom Brady nie wrócił z emerytury

Dlaczego giganci przegrali?

Brian Daboll i Wink Martindale nie zdołali awansować w składzie, który był już co najmniej rok przed terminem pod względem konkurencji. Daboll zasługuje na pochwały za sposób, w jaki odmłodził Daniela Jonesa w tym sezonie, ale jego sytuacyjne podejmowanie decyzji pozostawiało trochę do życzenia; Nigdzie nie było to bardziej widoczne niż czwarta strata, ponieważ zdecydował się wcześnie rozpocząć czwartą i długą grę, ale strzelił blisko środka pola, tracąc 21. Tygodni iw przeciwieństwie do Wikingów, Eagles nie poddali się na parterze. Nie pomogło to, że Jones miał kilka cennych czystych kieszeni lub otwartych odbiorników i wymusił wczesny rzut, który wcześnie zamknął dwupunktową stratę. W Nowym Jorku nie stracona jest wszelka nadzieja. Daboll ma ten zespół na właściwej drodze. Ale byli ogrywani i ogrywani na każdym etapie w Philly.

punkt zwrotny

Eagles w pośpiechu zdobyli dwa punkty, ponieważ Jalen Hurts znalazł zarówno Smitha, jak i Goederta w rundach TD jeden po drugim z bramki. Nowy Jork był odważny podczas pierwszej jazdy, przewracając go na upadkach po tym, jak zbliżył się do środka pola. Przegrywając 14-0 w drugiej serii, wyglądało na to, że wciąż mają życie, ponieważ Daniel Jones uderzył Matta Bredę za 19. Ale potem, w następnej grze, z wolnym atakiem pochodzącym z jelit, Jones rzucił szybkie, chore- zalecił uderzenie środkiem, a jego były kolega z drużyny, James Bradbury, zręcznie go podniósł. Orły nie zdobyły bramki po zdobyciu piłki, ale strata sprawiła, że ​​dynamika należała tylko do gospodarzy.

Grać w grę

Haason Reddick wywierał kilka wartościowych nacisków, ale jednoręczne podanie przyziemienia Dallasa Goederta rozpoczęło wszystko dla Philly:

Co dalej

Giants wrócą do domu poza sezonem ze słodko-gorzką nutą: nie mieli nawet awansować do play-offów, więc mogą być z tego dumni; Przed nami jednak wiele ulepszeń, ponieważ Jones wciąż jest niepodpisany w QB, a obie strony piłki wymagają wielu ulepszeń. W międzyczasie Eagles awansują do drugiego meczu o mistrzostwo NFC w ciągu pięciu lat, goszcząc 29 stycznia albo Cowboys, albo 49ers.

READ  Notatki poufnych NFL: Packers planuje Aaron Rodgers i Davante Adams, ruch Bucka po Bradym, ostatni z kombinacji