9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

New York Yankees postawili Anthony'ego Rizzo na IL, aby zadzwonić do Ronalda Guzmana

New York Yankees postawili Anthony’ego Rizzo na IL, aby zadzwonić do Ronalda Guzmana

New York Yankees szykują się Anthony Rizzo Na liście kontuzjowanych przed środowym meczem z Minnesota Twins drużyna wezwie pierwszego bazowego Ronalda Guzmana, aby go zastąpić.

Aaron Boone, menedżer Yankees, powiedział, że Rizzo w ostatnich dniach borykał się z bólami głowy i wcześniej zajmował się utrzymującymi się problemami z powrotami. Rizzo otrzymał znieczulenie zewnątrzoponowe, aby złagodzić ból pleców, ale zespół nie jest pewien, czy bóle głowy i zastrzyki są ze sobą powiązane.

„Nie sądzimy, aby tak było na tej podstawie, ale bolała go głowa” – powiedział Boone. „Trudno powiedzieć. Wiem, że niektóre zdjęcia i rzeczy były tak dobrymi znakami, jak nie były, ale myślę, że próbują dokładnie zrozumieć, dlaczego”.

Boone powiedział, że Rizzo „niewiele może teraz zrobić” z powodu bólów głowy po przebudzeniu. Rizzo tracił od początku sierpnia, zdobywając 0,208/0,299/,442, ale w tym sezonie osiągnął 0,225/0,339/0,493 z 30 punktami Homer.

Ponieważ Guzman nie jest w składzie 40 graczy, Yankees będą musieli wykonać podobny ruch przed środowymi meczami. W 90 meczach w tym sezonie dla Scranton/Wilkes-Barre Rail Raiders Guzman strzelił 0,260/0,357/0,466 przy 12 główkach.

Boon powiedział także gracz DJ Limaheu Będzie potrzebował trochę wolnego czasu, aby poradzić sobie z problemem palców, dodając, że nie będzie grał we wtorkowy mecz. Boone powiedział, że kontuzja palca LeMahieu wpłynęła na jego siłę na desce, a nie na coś, co poprawiłoby się po kilku dniach odpoczynku. Będzie potrzebował czasu poza sezonem.

oprócz, Giancarlo StantonBoone, który opuścił poniedziałkowy mecz z kontuzją po kontuzji kilku piłek w stopę i kostkę, może być jedną z opcji dla drużyny podczas podwójnej główki. Zdjęcie rentgenowskie wróciło negatywne po poniedziałkowym meczu.

W dobrych wiadomościach na froncie kontuzji Yankees, Louis Severino W środę zagra w Double-A Somerset Patriots i wykona około 55 przejazdów. Severino powiedział, że ma nadzieję, że będzie to jego ostatni występ na odwyku. Severino wielokrotnie powtarzał, że czuł się gotowy do powrotu i nie był zadowolony z bycia na liście kontuzji przez 60 dni. W 16 startach w tym sezonie, Severino ma 3,45 ERA i 1,07 WHIP w 86 rundach wyświetlanych w 16 startach. –

READ  Steph Curry, Warriors potrzebują Andrew Wigginsa, aby wkrótce odnalazł najlepszą formę – NBC Sports Bay Area i Kalifornia