9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Giganci zostali zmuszeni do podjęcia decyzji o zatrudnieniu Leonarda Williamsa, którego mieli nadzieję uniknąć

Giganci zostali zmuszeni do podjęcia decyzji o zatrudnieniu Leonarda Williamsa, którego mieli nadzieję uniknąć

Giants obciąli swój przyszły budżet tylko po to, aby wydostać się z piekielnego limitu wynagrodzeń w tym sezonie.

Pomimo tego, że dyrektor generalny Joe Shuen powiedział, że chce zrobić wszystko, co w jego mocy, aby uniknąć tej sytuacji, Giganci nie mieli we wtorek wyboru, jak tylko zrestrukturyzować swoją linię obrony. Naszyjnik Leonarda Williamsa Aby uzyskać maksymalną pensję przed terminem w środę.

Giants zamienili prawie 18 milionów dolarów z 19 milionów dolarów wynagrodzenia Williamsa w tym sezonie na premię za podpisanie kontraktu i dodali do jego kontraktu unieważniony rok, co pozwoliło na równomierne rozłożenie prowizji od wynagrodzenia na trzy sezony. Tak więc nowe wyniki Williamsa wynoszą 15,3 mln USD w 2022 r. (zamiast 27,3 mln), 32,3 mln USD w 2023 r. (zamiast 26,3 mln USD) i 6 mln USD w 2024 r., mimo że jego umowa wygasła do tego czasu.

Cornerback Adoree Jackson był kolejnym kandydatem do zrestrukturyzowanej umowy.

„Dojdziemy do miejsca, w którym musimy dotrzeć do tego, co możemy osiągnąć w trakcie sezonu” – powiedział Schoen w zeszłym tygodniu. „Ale sytuacja jest sytuacją. To ręka, która została nam rozdzielona, ​​a my zrobimy co w naszej mocy z tym, co mamy.”

Leonard Williams (z prawej) wita Briana Dabola na treningu Giants 5 sierpnia 2022 r.
Robert Sabo

Niewiele zmieniło się dla Williamsa, który w trakcie trwania kontraktu otrzyma taką samą ilość gotówki – wcześniej niż oczekiwano.

W większości przypadków taka refaktoryzacja utrudnia odcięcie gracza w przyszłości, ponieważ podnosi maksymalną opłatę, a tym samym gracz jest bezpieczniejszy. Ale Giants skrócili Jamesa Bradbury’ego w tym sezonie po dwukrotnej zmianie jego umowy o maksymalną przestrzeń w zeszłym sezonie.

Giganci są na równi z przestrzenią osłonową w 2023 roku – około 49,4 miliona dolarów po restrukturyzacji Williamsa, piąty najwyższy wynik w NFL, według spotrac.com. Ale to nie znaczy, że Williams jest całkowicie bezpieczny przed cięciami w przyszłym sezonie, ponieważ Giants może pozbyć się nadętej opłaty 32,3 miliona dolarów – czwartej najwyższej wśród rozgrywających – dzięki zdobyciu większej ilości martwych pieniędzy.

READ  Jak PFF oceniło obrońcę 49ers Brocka Purdy’ego po alarmującej porażce z Vikings – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Stanowisko Williamsa można łatwo wywieść z kontrowersyjnego handlu samolotami w październiku 2019 roku.

Leonard Williams naciskał na Sama Darnolda 25 października 2021 r.
Leonard Williams naciskał na Sama Darnolda 25 października 2021 r.
Robert Sabo

W środku przegranego sezonu Giants stracili wszelkie przyszłe wpływy negocjacyjne z Williamsem, wymieniając dwa z jego draftów na kilka miesięcy przed jego wolnym powołaniem w agencji. Byli zmuszeni użyć na nim tagu franczyzy w rozczarowującym sezonie, gdy wyprodukował pół worka, który z kolei zapłacił najwyższą sumę dolarów (trzy lata, 63 miliony dolarów) w postrzępionych negocjacjach, aby powstrzymać go od wolnej agencji po tym, jak Williams wysadził 11 worków w 2020 roku.

Warunki restrukturyzacji Williamsa zostały po raz pierwszy ogłoszone we wtorek przez The Athletic i ESPN.