20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

New York Jets QB Zach Wilson, zaczyna z Pittsburgh Steelers

New York Jets QB Zach Wilson, zaczyna z Pittsburgh Steelers

FLOREHAM PARK, NJ – Po trzech pierwszych meczach z powodu kontuzji kolana przed sezonem, rozgrywający Zach Wilson Trener Nowego Jorku, Robert Saleh, ogłosił dziś, w środę, że uzyskał zezwolenie lekarskie i wystartuje w najbliższą niedzielę na New York Jets.

Oczekuje się, że Wilson, który przez ostatnie dwa tygodnie trenował w ograniczonym zakresie, wykona pełny ładunek powtórzeń treningowych, przygotowując się do powrotu – meczu drogowego z Pittsburgh Steelers. Saleh był optymistą, że to będzie wynik, oczekując na potwierdzenie od lekarza Wilsona z Los Angeles.

Saleh powiedział, że Wilson zacznie „zdecydowanie”, zakładając, że spędzi tydzień na treningu.

– Jest bardzo zrelaksowany – powiedział Saleh. „Jest w świetnym stanie psychicznym. Każdy czuje się komfortowo z tym, kim jest fizycznie”.

Były gwiazdor BYU, który został powołany na drugie miejsce w 2021 roku, zerwał łąkotkę i doznał posiniaczonej kości w grze bezkontaktowej w swojej pierwszej przedsezonowej grze. 16 sierpnia przeszedł operację artroskopową prawego kolana w Los Angeles, którą wykonał dr Neil Al-Atrash.

Początkowo uważano, że powrót do zdrowia trwa od dwóch do czterech tygodni, ale 7 września – cztery dni przed otwarciem – Jets ogłosiły, że Wilson wróci najwcześniej na czwarty tydzień.

Samoloty leciały 1-2 podczas nieobecności Wilsona, z Joe Flacco Poprowadził ich do oszałamiającego zwycięstwa nad Cleveland Browns w drugim tygodniu. Flacco zajmuje piąte miejsce w mijanych jardach (901), ale prowadził atak tylko pięć razy w trzech meczach, w tym dwóch w finale 1:22 z Cleveland Prodigy.

„To ekscytujące sprowadzić go tam z powrotem” – powiedział Saleh. „Ale jednocześnie nie chodzi o Zacha. Chodzi o upewnienie się, że wykonamy wszystkie procedury”.

Wilson wraca do jednostki, która walczyła o ochronę przechodniów – pozwalając na dziewięć worków. Lewy uchwyt George Fant (kolano) został założony we wtorek na kontuzjowanego, co oznacza, że ​​wrócił do swojej kariery Conor McDermott Prawdopodobnie ukłonisz się w miejscu. McDermott, który został ponownie zatrudniony po tym, jak został odcięty pod koniec przedsezonu, ciężko walczył w zeszłym tygodniu, przegrywając 27-12 z Cincinnati Bengals.

READ  Warriors punkty przeciwko Grizzlies, na wynos: Memphis podtrzymuje nadzieje na play-off dzięki wygranej Game 5 nad Golden State

Salih powiedział, że niepewna sytuacja w leczeniu nie spowodowała żadnego wahania przed powrotem do Wilsona.

„Jego kolano ma 100 procent” – powiedział Saleh. „Jeśli chodzi o interwencje, mamy całe zaufanie świata do ludzi, których mamy. Max [Mitchell] Gra naprawdę dobrze, a McDermott zagrał dużo dobrego futbolu.

Odrzutowce mierzą się z obroną Pittsburgha, znaną ze swoich osobliwych pakietów ciśnieniowych, ale nie byłoby to takie samo bez elitarnych podań TJ Watt (rozdarty mięsień piersiowy), który został umieszczony w IR 15 września. Steelersi byli 0-6 bez watów, sięgając do sezonu juniorów w 2017 roku.