6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Były Packers, Rams OLB Clay Matthews ogłasza „Minęły dni”

Były Packers, Rams OLB Clay Matthews ogłasza „Minęły dni”

William Clay Matthews III, syn świetnego rozgrywającego Claya Matthewsa i bratanek ofensywnej linii Bruce Matthews z Hall of Fame, był wybitny w USC, zanim Packers zajęli mu 26. miejsce w klasyfikacji generalnej NFL Draft 2009. Od początku był był współpracownikiem Notable in the Pack, opublikował 10 worków w kampanii Junior Pro Bowl. To był pierwszy z czterech dwucyfrowych sezonów dla Matthewsa w jego karierze.

Matthews jest oficjalnym liderem kariery Packers in sack (torby stały się oficjalnymi statystykami w 1982 roku) z wynikiem 83,5.

Wydaje się, że Matthews ma szansę na ponowne podpisanie kontraktu z Packers w 2020 roku, ponieważ Joe Barry, który trenował Matthewsa w Los Angeles, został mianowany koordynatorem defensywy Green Bay. Jednak nie doszło do skutku, a 36-letni Matthews jest zadowolony z tego, jak wszystko poszło.

– Zadzwonił do mnie – powiedział Matthews. przez ESPN. „Wiedział, że nadal mogę grać i myślałem, że wiedziałby, że gdyby tak było, mógłby znaleźć sposób na wykorzystanie mnie w planie. Nie chcę, żeby tak się stało. Ale tak, pojawiła się krótka przebłysk nadziei na powrót. To się nie stało, ale wszystko jest w porządku. Ale jestem pogodzony z moją karierą.

READ  Jones: Tua Tagovailoa zasłużyła na coś lepszego niż Dolphins, NFL i wielu innych