12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

2022 Lider British Open: relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w St Andrews

2022 Lider British Open: relacja na żywo, wynik Tigera Woodsa, wyniki golfa dzisiaj w 1. rundzie w St Andrews

The Old Course w St. Andrews daje golfistom ostatnią szansę na osiągnięcie chwały w 2022 roku. Co za wspaniała okazja, biorąc pod uwagę 150. Open Championship, organizowany przez St. Andrews po raz 30. Nagroda Saif Vaz Ballesteros, Jack Nicklaus i Tiger Woods Claret Jug tutaj.

Prowadząc akcję jako obstawiający z wyboru, Rory McIlroy jest tym, który zgromadził trzech z najlepszych 10 już w tym sezonie w wielkim biznesie. Mając nadzieję na wyrwanie się z Grand Prix Schneids, Mistrz 2014 przez ostatnie osiem lat organizował turniej golfowy bez zwycięstwa w Wielkiej Czwórce. Specjalista ds. Linków, Jordan Spieth, podejmie próbę czwartej specjalizacji w swojej karierze, podczas gdy najgorętsze nazwisko w grze, Xander Shaveli, spróbuje przebić się po raz pierwszy. Oczywiście oczy nadal będą zwrócone na Tigera, gdy zaczyna, co może być jego ostatnią uzasadnioną szansą na rywalizację w Open at the Home of Golf.

Grając na wysadzanym gwiazdami stadionie, stary stadion służy jako historyczne tło, a ponieważ jest to główny finał roku, 150. Otwarte Mistrzostwa już zapowiadają się na niezapomniane. CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Runda 1 razy na tee i kompletne Otwórz przewodnik po programach telewizyjnych.

READ  Daniel Snyder, House Oversight Committee eskaluje napięcia związane z przesłuchaniem