21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Netflix ogłasza dwa tajemnicze filmy Lindsay Lohan

Netflix ogłasza dwa tajemnicze filmy Lindsay Lohan

Lindsey Lohan

Lindsey Lohan
Zdjęcie: James Gurley (Obrazy Getty)

Przynajmniej przez kilka lat Lindsay Lohan wydawała się być na tym szczególnym etapie sławy, w którym była mógłby Wracając do tradycyjnego show-biznesu, jeśli chce, to tylko kwestia jej dążenia do tego i ktoś, kto ma pieniądze, postanawia za to zapłacić. Cóż, Netflix to ktoś z pieniędzmi i wydaje się, że jest bardziej niż szczęśliwy mogąc finansować Lindsay Lohanissance, jeśli nikt inny nie chce tego zrobić.

zeszłego majaserwis streamingowy ogłosił, że Lohan przywróci ją do aktorstwa po latach robienia różnych innych rzeczy w Spadanie w Boże Narodzeniekomedia romantyczna o osieroconej dziedziczce hotelu, która cierpi na amnezję i zakochuje się w robotniczej karczmie, Grany przez Chorda Overstreeta z Zabawa. Ten film prawdopodobnie zostanie wydany w okolicach świąt Bożego Narodzenia, ale dziś Netflix ogłosił, że wyprodukuje dwa kolejne filmy z Lohanem… i nic o nich nie wiemy.

Netflix udostępnił tę wiadomość w tweecie To sprawiłoby, że głowa (głowy) byłaby dwustronna Kręci się, zauważając, że „świat po raz pierwszy zakochał się w Lindsay Lohan, kiedy grała w parę bliźniaczek” i że urządzenie do przesyłania strumieniowego „dwa razy daje światu miłość Lindsay dzięki partnerstwu kreatywnemu, które ujrzy jej gwiazdę w dwóch nowych filmy.” (Widzisz, jest dużo dwóch zdjęć. , co jest czymś, co kocha Dwie Twarze.)

Ale czym będą te filmy? Cóż, oryginały Netflixa generalnie dzielą się na dwie kategorie: prestiżowe projekty, które kosztują dużo pieniędzy i śmieci. Prestiżowe filmy czasami są do bani i śmieciowe filmy czasami są odlotowe (nie wspominając o ogromnej popularności), ale są tym, czym są. Nie możemy się więc doczekać, aby zobaczyć dwie zdominowane przez Oscara sagi Lindsay Lohan, gdy Netflix chce je zrobić i powiedzieć nam, czym one są.

READ  Legenda jazzu Pharaoh Sanders umiera w wieku 81 lat | Muzyka