21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ostatnia katastrofa „koła fortuny” wywołała krzyk fanów

Ostatnia katastrofa „koła fortuny” wywołała krzyk fanów

kontynuacja długi łańcuch Jeden z kontrowersyjnych momentów na antenie we wtorek wieczorem „koło fortuny” Odcinek miał obserwatorów w mediach społecznościowych, którzy szczekali o „najgłupszym momencie” w serialu.

W tym frustrującym odcinku pojawiło się trzech zawodników, którzy wykonali 8 niesamowitych zwrotów i 10 prób rozwiązania zagadki: „Kolejne pióro _n yo_r_a_”

Chociaż prawidłowa odpowiedź brzmiała po prostu „Kolejne piórko w kapeluszu”, gracze podjęli kilka prób, aby się tam dostać, co spowodowało, że widzowie byli bardzo sfrustrowani.

Zła graczka Laura Machado mogła wygrać trzy próby, gdy spojrzeli gospodarz Pat Sajak i legendarna koordynatorka postaci Vana White. Jednak błędne odpowiedzi Machado obejmowały: „Kolejne piórko w twoim kapeluszu”, „Kolejne piórko na kolanach” i „Kolejne piórko na twojej mapie”.

Tymczasem inny uczestnik, Christopher Coleman, nie odgadł żadnej z poprawnych liter i zbankrutował, gdy zakręcił kołem najsłynniejszego hitu telewizyjnego.

Thomas Lipscombe również złożył wniosek o upadłość i spóźnił się na okrążenie w swoich pierwszych dwóch występach na gorącym miejscu. Ale przy trzeciej próbie odgadł „C” i poprawnie rozwiązał zdanie.

Oczywiście Twitter ma swoje myśli – fani i widzowie wylewają swój gniew na grę w cyfrowej otchłani.

Hej, jeśli chcesz krzyczeć przed telewizorem w agonii i chcesz rzucić czymś w ekran, dzisiejsza druga runda „Koła fortuny” jest *idealna* dla ciebie”, rozgniewany widz Przejmij Twittera.

Jako aktor „Krainy lodu” Josh Gad dał dwa centy, Świergot„Boże pomóż nam wszystkim”.

„Chciałbym rozwiązać … inny tata we wszystkim oprócz twojego zamku. Dziękuję ci, Will, że nie uwolniłeś 6 z tych 8 brakujących tur z rzędu, jak zwykle. #koło fortuny,” ktoś zapukać w .

Inny widz spiczasty„Nigdy nie jeździłem na takiej emocjonalnej kolejce górskiej podczas oglądania „Koła fortuny”.

nawet jeden Zasugerowałem Że gra „powinna zakończyć odcinek „Koła fortuny” bez zwycięzcy”.

READ  Roman Reigns broniący tytułów WWE na Royal Rumble; Sami Zayn zmienia się w bohatera i wywołuje świetne reakcje tłumu

„Koło fortuny dziś wieczorem. Nie mogę. Ta runda była brutalna”, po raz kolejny dodanywraz z memem Jezusa rozmawiającego przez telefon z zabawnym podtekstem „Rozpocznij orgazm”.

Jeden żartujeKoło fortuny było dziś brutalne [and] Tak, zdałem sobie sprawę, że ten tweet wygląda, jakbym miał 87 lat. ”

„Najgłupsze dwie minuty w historii Koła Fortuny”, fan Mówiąc prosto.

„Kobieta w Kole Fortuny trzykrotnie tęskni za tą zagadką. Krzyczę w telewizji, jakbym oglądała mecz piłki nożnej” – jeden z nich sarkastyczny.

„Kobieta z Wheel of Fortune miała nie jedną, ale dwie szanse na rozwiązanie tego problemu. Za pierwszym razem powiedziała „…na twoim LAP”. Za drugim razem powiedziała „MAP”. #koło fortunyInny użytkownik Twittera bekas.

Twitter / @BOestriecher