29 maja, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift wysłał Dylanowi O’Brienowi „powieściową wiadomość tekstową”, aby zagrać w bardzo krótkim filmie.

Taylor Swift ujawniła, że ​​wysłała Dylanowi O’Brienowi „tekst fabularny”, prosząc go o zagranie w jej krótkim filmie Wszystko za dobrze u boku Sadie Sink w zeszłym roku.

Taylor Swift ujawniła, że ​​wysłała Dylanowi O’Brienowi „powieściową wiadomość tekstową”, prosząc go o udział w jej bolesnym, 13-minutowym filmie krótkometrażowym „Wszystko jest w porządku”.

Mówiąc o swoim castingu jako 30-letniej aktorki Teen Wolf w swoim reżyserskim debiucie, 32-letnia piosenkarka Cardigan ujawniła, że ​​to jej „pierwszy wybór”, by zagrać w teledysku, razem z Sadie Sink, gwar przez e-mail w tym tygodniu.

Jedenastokrotny zdobywca nagrody Grammy powiedział o wykonawcy: „Widziałem jego pracę i słyszałem tylko wspaniałe rzeczy o nim jako osobie”.

Proces selekcji: Taylor Swift ujawniła, że ​​wysłała Dylanowi O’Brienowi „powieściową wiadomość tekstową”, prosząc go o udział w jej krótkim filmie „Wszystko jest w porządku”. widziany w listopadzie

„Ostatecznie chcę pracować z ludźmi, którzy kochają to, co robią i podchodzą do tego z entuzjazmem, ponieważ ja też tak podchodzę do tworzenia rzeczy” – kontynuowała.

Oprócz chwalenia wszechstronności O’Briena przez lata, „Miała przeczucie, że byłby świetny w rzucaniu reklam i dodawaniu niuansów swojej postaci”.

„To całkowicie mnie powaliło i czuję się naprawdę szczęśliwy, że dzięki temu doświadczeniu zyskałem tak wspaniałego przyjaciela” – powiedziała gwiazda popu.

Jedenastokrotny zdobywca nagrody Grammy powiedział o wykonawcy:

Jedenastokrotny zdobywca nagrody Grammy powiedział o wykonawcy: „Widziałem jego pracę i słyszałem tylko wspaniałe rzeczy o nim jako osobie”. Widziany w 2021 r.

W końcu, powiedziała, jego obecność na ekranie „wzbogaciła historię dziesięciokrotnie”.

Tytułowy utwór ma być oparty na krótkotrwałym związku piosenkarki z Jake’em Gyllenhaalem, który trwał od października 2010 do stycznia 2011 roku.

READ  Ireland Baldwin wyjaśnia, dlaczego w wieku 26 lat przeszła „mini-lifting”

Występując w Late Night With Seth Meyers, Swift zauważyła za pośrednictwem Decider, że jest zainteresowana współpracą z osobami, które osobiście lubi.

Young Love: Tytułowa piosenka jest podobno oparta na związku piosenkarza z Jake'em Gyllenhaalem, który zaprzeczył plotkom;  Sadie Sink i Dylan O'Brien widziano w filmie krótkometrażowym

Young Love: Tytułowa piosenka jest podobno oparta na związku piosenkarza z Jake’em Gyllenhaalem, który zaprzeczył plotkom; Sadie Sink i Dylan O’Brien widziano w filmie krótkometrażowym

Ekscytujące: krótkometrażowy film Swifta wydany 12 listopada

Ekscytujące: krótkometrażowy film Swifta wydany 12 listopada

„Uwielbiam pracować z przyjaciółmi lub ludźmi, którzy moim zdaniem byliby podekscytowani współpracą ze mną” – powiedziała.

Piosenkarka You Belong With Me wyraziła wtedy swoje szczęście, że może współpracować z osobami, które pomogą jej w procesie tworzenia filmu.

Nigdy wcześniej nie robiłem krótkiego filmu. Musiałem dotrzeć do ludzi, którzy mogliby pomyśleć, że mógłbym. Byłem zdumiony tym, co zrobili – wyszli i zostawili wszystko na polu.

Swift zauważył również, że O’Brien i Sinek byli „jedynymi osobami, które wyobrażałem sobie, że grają” [these roles]I że, gdyby aktorka Stranger Things nie była zainteresowana rolą, „Nie sądzę, żebym [All Too Well: The Short Film]”.

Wszystko w porządku, dopóki nie zostanie z tobą: od tego czasu znalazłem miłość z Joe Alwynem, z którym zacząłem się spotykać około października 2016 r.;  widziany w 2019 roku

Wszystko w porządku, dopóki nie zostanie z tobą: od tego czasu znalazłem miłość z Joe Alwynem, z którym zacząłem się spotykać około października 2016 r.; widziany w 2019 roku

Niektóre z bardziej popularnych piosenek z ulubionego przez fanów arcydzieła to: „I oddzwaniasz do mnie tylko po to, żeby mnie złamać jak obietnicę, więc to okrutne w imię uczciwości”.

Od tego czasu znalazła miłość z Joe Alwynem, z którym zaczęła spotykać się w październiku 2016 roku.

Będąc w izolacji przez ostatnie dwa lata, ona i jej 30-letni angielski kochanek były współproducentem i współautorem kilku piosenek na jej przebojowym albumie Folklore i Evermore.