29 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Netflix jest obecnie niedostępny dla wielu osób

Netflix jest obecnie niedostępny dla wielu osób

W ciągu ostatniej godziny ludzie na całym świecie zgłaszali problem z połączeniem się z serwisem Netflix i wyświetlał się dziwny komunikat o błędzie „tvq-pb-101”, w którym aplikacja informuje, że sprawdza połączenie sieciowe, ale kończy się niepowodzeniem. Biorąc pod uwagę globalną dostępność usługi i ogromną bazę abonentów, drobne awarie są częste, ale to, co widzimy w poniedziałkowy wieczór, jest inne. tutaj w krawędźNiektórzy z nas mogą bez problemu przesyłać strumieniowo, podczas gdy inni otrzymują ten sam komunikat o błędzie i kod, na który narzekali inni użytkownicy.

Netflix potwierdził, że inżynierowie pracują nad przywróceniem usługi Jego strona stanu Został on zaktualizowany i zawiera informację: „Mogą wystąpić problemy ze strumieniowym przesyłaniem tytułów na dowolnym urządzeniu. Spróbuj ponownie później”. Po zapewnieniu, że przez pierwsze 2 godziny po przerwie w dostawie prądu wszystko było w porządku.

Komunikat o błędzie „Sprawdzanie połączenia sieciowego”, który widzi wielu użytkowników serwisu Netflix.
Zdjęcie: Amrita Khalid

Downdetektor Pokazuje, że raportuje Przerwa w dostawie prądu rozpoczęła się około 17:00 czasu wschodniego i widzieliśmy, jak ludzie omawiali swoje problemy w strumieniu X, Wątki, RedditI inne platformy. Zgłoszenia dotyczące problematycznych urządzeń obejmują inteligentne telewizory Roku i wiele innych urządzeń, a także osoby próbujące przesyłać strumieniowo przez PS5 i Xbox z miast w całych Stanach Zjednoczonych i różnych krajach.

Nie ma podobnych skarg dotyczących innych usług ani znaczących problemów z usługami w chmurze, takimi jak serwery Google lub Amazon.

Jeśli nie możesz się połączyć, w tej chwili nie ma żadnego rozwiązania, chociaż wszelkie problemy z dostępem do programów telewizyjnych i filmów stają się coraz bardziej frustrujące w miarę ciągłego wzrostu cen usług transmisji strumieniowej w ramach subskrypcji.

Zaktualizowano 11 grudnia o 19:45 ET: Odnotowano odpowiedź i aktualizację strony stanu serwisu Netflix dotyczącą trwającej awarii.