24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Netflix, Amazon i Paramount chciały Coyote vs.  Acme, ale WBD odmówił

Netflix, Amazon i Paramount chciały Coyote vs. Acme, ale WBD odmówił

Jesienią ubiegłego roku okazało się, że Warner Bros. Discovery jest skłonne rozważyć pomysł umożliwienia wypuszczenia Dave’a Greena innemu dyrektorowi studia Kojot kontra Szczyt Po początkowym ogłoszeniu swoich planów, aby to zrobić Dziewczyna nietoperz (Przeczytaj: Anulowanie a odliczenie podatku) Film jest prawie ukończony na początku listopada. Jednak według nowego raportu studio odrzuciło kilka ofert, które mogły sprawić, że oblężony projekt w końcu ujrzał światło dzienne, a ostateczne decyzje podjęli dyrektorzy, którzy tak naprawdę nie widzieli ukończonego filmu.

według zawinąćAmazon, Netflix i Paramount były bardzo zainteresowane zabezpieczeniem praw do debiutu Kojot kontra Szczyt Dla siebie Po zmianie Warner Bros stanowisk i dał twórcom tworzącym hybrydowy projekt live-action/CGI szansę na promowanie go w innych studiach. Ale choć według doniesień wszystkie studia złożyły „gorące oferty” w zamian za prawa – Paramount uwzględnia nawet plany premiery kinowej – wszystkie one nie osiągnęły kwoty, której oczekiwała WBD od 75 do 80 milionów dolarów.

Optymistyczne podejście studiów do cen, po jakich są skłonne sprzedać prawa do dystrybucji, to jedno, ale według doniesień WBD od razu wyszło na jaw i nie słuchało żadnych kontrofert. Chociaż wszystkie oferty zainteresowanych kupujących były częściowo spowodowane dobrym przyjęciem Kojot kontra Szczyt Odbywało się to podczas wewnętrznych pokazów i żaden z dyrektorów WBD – dyrektor generalny/prezes David Zaslav i dwóch współprezesów Warner Bros. Group – nie oglądał. Motion Picture Group Michael De Luca i Pam Abdi, prezes Warner Bros. Zdjęcia Bill Damaszky z Animation, który odrzucił potencjalne oferty. Produkt końcowy dla siebie.

Istnieje wiele powodów, dla których Warner Bros. może naciskać Discovery stara się wyjaśnić, dlaczego wielokrotnie ignorowało okazję do zarobienia łatwych pieniędzy, pozwalając komuś innemu wyreżyserować film, z którym nie chciał mieć nic wspólnego. Być może nigdy nie poznamy prawdy, ale wygląda na to, że kierownictwo studia nie znało prawdy Chce Jest emitowany w kinach, a nawet jest tematem rozmowy w tym momencie. Jest to… z pewnością opcja i wydaje się, że wytwórnia zamierza się jej trzymać, ale trudno sobie wyobrazić, że wzbudzi to duże zaufanie u twórców filmowych wciąż pracujących ze studiem.

READ  Zobacz, jak Raptor przebiera się w najnowszym zwiastunie Jurassic World: Dominion