24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nawiedzony czekoladnik będzie miał jakiś związek ze Stardew Valley

Nawiedzony czekoladnik będzie miał jakiś związek ze Stardew Valley

Dolina Stardu Deweloper Eric „ConcernedApe” Barone ujawnił na Twitterze, że jego nadchodząca gra, nawiedzonej czekoladyA Będzie przynajmniej miał jakiś związek z Dolina Stardu.

Gra została ogłoszona w październiku ubiegłego roku, ale data premiery nie została jeszcze ustalona. Wczesne demo gry ujawniło rodzaj symulacji fabryki czekolady, w której mały duch prowadzi sklep (nawiedzony element musi gdzieś przyjść!). Pomimo wszelkich powiązań Barron mówi, że chce, aby gra miała swoją własną „tożsamość”.

W tym samym tweecie Barron ujawnił, że Stardew Valley otrzyma nową łatkę, chociaż będzie to głównie Skoncentruj się na edycji. Każda nowa zawartość w patchu 1.6 będzie minimalna. Jeśli chodzi o przyszłe spoty, nic nie zostało jeszcze ustalone.

Dolina Stardu Wyszedł w 2016 roku i podąża za postacią gracza, która przenosi się do małego miasteczka po odziedziczeniu zrujnowanej farmy. Oprócz uprawy roślin gracz może także polować, kopać, walczyć z potworami, komunikować się z członkami społeczności (a także znajdować miłość). Poprzednie aktualizacje Dolina Stardu Obejmuje nowe uprawy, lokalny tryb dla wielu graczy i Wyspy do odkrycia.

Nie ma ustalonej daty nowego Dolina Stardu łatka lub nawiedzonej czekolady.

READ  Starfield i inne własne gry Xbox będą kosztować 70 USD w 2023 roku