18 sierpnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Plotki o NieR: Automata Switch pojawiają się w sieci przed Nintendo Direct Mini

Plotki o NieR: Automata Switch pojawiają się w sieci przed Nintendo Direct Mini

Zdjęcie: Square Enix / PlatinumGames

Specjalny Nintendo Direct Mini: Partner Show Zostanie wyemitowany dzisiaj w Wielkiej Brytanii i oczywiście plotki już się zaczęły.

Mówi się, że Nacho Requena, hiszpański dziennikarz zajmujący się grami, który dokładnie przewidział historię najnowszego Directa i skupił się na stronie trzeciej, drażnił niektóre gry, które mogą być w drodze na hybrydową platformę Nintendo.

jeden jest atlasem Postać Seria i inne uważane za RPG akcji od Square Enix, Jarzmo: automatyczne:

„Powiedziano mi również, że będą tam niektóre gry Persona, chociaż nie znam żadnych

„Powiedziano mi również, że pojawi się kolejna gra, która będzie dostępna od jakiegoś czasu na innych platformach… jest dostępna od czterech lat”.

Po tej wiadomości następuje Udostępnianie GIF-ów z tego samego źródła Wspomniał o tym w reżyserii Nira Yoko Taro w przeciwnym razie Gra została wydana w latach 2017-2018.

Tytuł PlatinumGames NieR: Automata pojawił się po raz pierwszy na PlayStation 4 i PC w 2017 roku, a następnie na Xbox One w 2018 roku. Zespół odpowiedzialny za tę wersję wcześniej wspomniał, jak będą Otwórz na porcie przełącznikaI w pewnym momencie powiedział fanom Switcha o Zapytaj Square Enix Jeśli chcą, żeby to się stało. a Baza danych NieR w zeszłym roku Podobno wspomniał także o możliwych planach Switcha.

Jeśli chodzi o Personę, pojawiły się uporczywe plotki, że poprzednie wpisy z serii pojawią się w pewnym momencie na Nintendo Switch, a ostatnio Persona 3 przenośnaA Persona 4 ZłotaA Persona 5 Królewski Xbox został zapowiedziany podczas jego prezentacji w 2022 roku.

Krąży kolejna plotka Wygląda na to, że Metroid Prime Remaster jest gotowy na listopada następnie z Prime 2 i 3.

Czy myślisz, że zobaczymy NieR: Automata na Switchu? A co z serią Persona? Zostaw swoje myśli poniżej.