23 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najtrudniejsze osiągnięcie Fall Guys jest teraz znacznie łatwiejsze do odblokowania

Najtrudniejsze osiągnięcie Fall Guys jest teraz znacznie łatwiejsze do odblokowania

Fall Guys ma kilka dość wymagających osiągnięć, ale jedno z nich jest łatwe do odblokowania i prawdopodobnie najtrudniejsze dzięki nowemu, ograniczonemu czasowo trybowi rozgrywki.

Jeśli przejdziesz przez to Osiągnięcia Fall Guyschcesz pop nieomylne osiągnięcie Przed usunięciem trybu gry Sweet Thieves z kolorowej gry wieloosobowej pełnej fasoli.

Jak łatwo odblokować osiągnięcie Fall Guys Infallible?

Wyczyn Nieomylny wymaga wygrania pięciu odcinków z rzędu, co jest niezwykle ważnym pytaniem, jeśli grałeś w którymkolwiek z regularnych programów. Chociaż osiągnięcie można odblokować, jeśli zbierzecie dobrą grupę przyjaciół i wszyscy się połączycie, najłatwiejszym sposobem spełnienia wymogu Nieomylności jest granie w nowe promocje, które są dodawane okresowo. Najłatwiejszy ze wszystkich jest Sweet Thieves, który akurat zostanie uruchomiony w ciągu najbliższych kilku dni.
Sweet Thieves to jednorundowe przedstawienie zespołowe, które trwa trzy minuty. Jedna drużyna ma za zadanie chronić słodycze, znaleźć złodziei i wysłać ich do więzienia poprzez ich schwytanie. Druga drużyna, która może stać się niewidzialna, jeśli będzie szedł powoli, musi ukraść cukierki i przynieść je do swojej bazy, aby zdobyć punkty. Jeśli grasz w Sweet Thieves z czteroosobową drużyną i połączysz się, możesz łatwo wygrać pięć licytacji na skok, ale nawet jeśli grasz sam, nadal masz dużą szansę na wygranie pięciu licytacji z rzędu. takie jak Tony Toostic pisze w Przewodnik po nieomylnych osiągnięciachJeśli się bronisz, upewnij się, że stoisz obok cukierka i nie ruszaj się. Złodzieje są prawie niemożliwe, aby w ten sposób zabrać cukierki. Jeśli jesteś złodziejem, będziesz musiał pracować ciężej i mieć nadzieję, że nie natkniesz się na drużynę defensywną ze strategią blokowania. Jeśli chcesz to zrobić z zespołem, warto sprawdzić i dołączyć do niektórych Jesienne sesje wzmacniające facetów Już dostępny.

READ  Eksperci Apple twierdzą, że nie powinieneś marnować pieniędzy na tę aktualizację pamięci

Jeśli grasz sam, będziesz potrzebować trochę szczęścia, jeśli chodzi o zdobycie kompetentnych kolegów z drużyny, ale jeśli nie wygrasz pięć razy z rzędu, Sweet Thieves jest tak krótki, że możesz szybko przebijać rundy, aż do ciebie gotowe. W końcu to dostajesz. Nieomylny pojawił się zeszłej nocy sam podczas mojej drugiej próby odblokowania osiągnięcia, a jeśli ja mogę to zrobić, każdy może!

Widzieliśmy wiele odblokowań od czasu premiery Sweet Thieves i prawdopodobnie zobaczymy więcej, dopóki program nie zostanie usunięty z rotacji 12 lipca. Jeśli przegapiłeś ten, Sweet Thieves prawdopodobnie wrócą później w tym roku.

Czy użyjesz Sweet Thieves do odblokowania Nieomylnego? Daj nam znać w komentarzach.