25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najnowsze zmiany w składzie 49ers wskazują na optymizm Deebo Samuela w meczu z Cardinals – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Najnowsze zmiany w składzie 49ers wskazują na optymizm Deebo Samuela w meczu z Cardinals – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

49ers przegrają o jednego odbierającego w meczu z Arizona Cardinals, dlatego w sobotę klub wyniósł z składu treningowego weterana przyjmującego Williego Sneada.

Awans otrzymał także narożnik Cornerback Kendall Sheffield, który zadebiutuje w drużynie 49ers w meczu czwartego tygodnia na stadionie Levi’s.

W środę 49ers pozyskali Sheffielda, weterana NFL z trzyletnim stażem, do swojego składu treningowego po tym, jak w sierpniu został zwolniony z drużyny Houston Texans.

Decyzja o sprowadzeniu tylko jednego odbierającego z drużyny treningowej wydaje się być oznaką powszechnego optymizmu, że defensywny Deebo Samuel będzie dostępny do gry.

Tymczasem Juwan Jennings, który dzieli obowiązki nr 3 z debiutantem Ronniem Bellem, nie zagra w niedzielę z powodu kontuzji goleni.

Jennings nie trenował w tym tygodniu i w oficjalnym raporcie dotyczącym kontuzji 49ers uznano go za „wątpliwy”.

Samuel (żebra, kolano), obrońca Elijah Mitchell (kolano), obrońcy Dre Greenlaw (kostka) i Demetrius Flannigan-Fowles (kostka) zostali uznani za wątpliwych.

Jeśli Mitchell nie będzie pasował, drugoroczny zawodnik Ty Davis-Price dołączy do Christiana McCaffreya i Jordana Masona jako biegacze dostępni na niedzielny mecz.

Snead (30 l.) w zeszłym sezonie wystąpił w czterech meczach 49ers. Zagrał 30 ofensywnych snapów i ani razu nie złapał podania. Brał także udział w 38 przedstawieniach w zespołach specjalnych.

POWIĄZANE: Pięć 49ers do obejrzenia vs. Cardinals

W ośmiu poprzednich sezonach NFL Snead wystąpił w 99 meczach, w tym 48 rozpoczynając, głównie w Nowym Orleanie i Baltimore.

Snead ma na koncie 279 przyjęć w karierze na 3431 jardów i 16 przyłożeń.

Sheffield (27 lat) wystąpił w 38 meczach, w tym 20 w podstawowym składzie, w trzech sezonach (2019-21) w drużynie Atlanta Falcons.

READ  Katie Moon i Nina Kennedy zgadzają się podzielić złotem w skoku o tyczce na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce