9 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najlepsze oferty w Cyber ​​​​poniedziałek poniżej 25 USD: ponad 70 sprzedaży Amazon, najlepsze zakupy, targetowanie i więcej

Jutro jest Internet pon, co oznacza, że ​​sprzedaż z Amazon, Best Buy, Target i wielu innych sprzedawców detalicznych jest nadal wysoka. Duże rabaty są wszędzie, jeśli wiesz, gdzie szukać. Aby ułatwić Ci świąteczne zakupy, zebraliśmy najlepsze oferty i rabaty za 25 USD lub mniej — w zakresie technologii, domu, zabawek, mody i kosmetyków.

Te znaleziska z Cyber ​​​​poniedziałku są szczególnie przydatne, jeśli chcesz zrobić sobie przyjemność lub jeśli szukasz niedrogiego prezentu dla kogoś w swoim życiu (hm, patrząc na ciebie, wymiana prezentów świątecznych).

Jeśli również szukasz Oferty z okazji Czarnego Piątku, które są nadal w sprzedażymamy również te, wraz z Najlepsze oferty w Cyber ​​​​poniedziałek za 50 USD lub mniej, jeśli Twój budżet jest elastyczny. Ta historia jest często aktualizowana wraz ze zmianami ofert, więc pamiętaj, aby sprawdzać najnowsze szczegóły dotyczące sprzedaży. Szczęśliwe zakupy!

Cyber ​​​​poniedziałkowe oferty technologiczne poniżej 25 USD

Inteligentne oferty i wyprzedaże domów

Jared Diban/CNET

Za każdym razem, gdy Amazon oferował taki pakiet w przeszłości, był on wyprzedany przed końcem okresu wyprzedaży. Ponieważ jest to najnowsza Amazon Echo Dot, spodziewamy się dużego zainteresowania mega rabatem, więc nie zapomnij go złapać teraz, zanim będzie za późno.

Szambelan

To inteligentne akcesorium można dodać do prawie każdej bramy garażowej wyprodukowanej po 1993 roku. Łączy się z telefonem, umożliwiając łatwe sterowanie bramą z dowolnego miejsca. Wszystko sprowadza się do najlepszej ceny, więc pamiętaj, aby kupić jeden dla siebie, a nawet dla niektórych członków rodziny: z pewnością podziękują ci za coś bardzo przydatnego.

Otrzymujesz powiadomienia cenowe dotyczące MyQ Smart Garage Control: 17 USD

Oferty urządzeń do przesyłania strumieniowego dla Twojego telewizora

Sarah Teo/CNET

Jeśli chcesz dodać trochę sprytu do swojego istniejącego telewizora, możesz to zrobić, oszczędzając 50% na urządzeniu do przesyłania strumieniowego Amazon z obsługą 4K już dziś. Amazon Fire TV Stick 4K to doskonały wybór, jeśli dopiero zaczynasz korzystać z funkcji smart TV dzięki łatwemu w użyciu systemowi operacyjnemu i zdalnemu sterowaniu głosowemu z obsługą Alexa.

Otrzymujesz alerty cenowe Amazon Fire TV Stick 4K

Oferty audio: przenośne głośniki, bezprzewodowe słuchawki douszne i nie tylko

Oferty akcesoriów technicznych

beduin

Ta kompaktowa ładowarka USB-C zapewnia imponującą moc wyjściową 30 W, która pomoże Ci naładować cały sprzęt tak szybko, jak to możliwe. Istnieje wiele różnych opcji z mocą wyjściową do 65 watów.

Oferty domów w Cyber ​​​​poniedziałek poniżej 25 USD

iZdrowie

Domowe testy na COVID-19 to świetna rzecz, a idealny czas na ich zakup to okres wyprzedaży. Ten pakiet zawiera dwa łatwe w użyciu testy, które dają wyniki w ciągu 15 minut.

Otrzymujesz alerty cenowe dotyczące szybkich testów antygenowych iHealth COVID-19

Subskrypcje i oprogramowanie w Cyber ​​​​poniedziałek poniżej 25 USD: HBO Max, Adobe i nie tylko

klub Sama

Tylko przez ograniczony czas nowi członkowie mogą zaoszczędzić ponad 50% na pierwszym roku członkostwa w Sam’s Club. To odblokowuje cały wspaniały ekwipunek online i oferty z Sam’s Club, a także zniżkę na benzynę i nie tylko.

Oferty gier w Cyber ​​​​poniedziałek poniżej 25 USD (w tym LEGO)

Oferty modowe w Cyber ​​​​poniedziałek poniżej 25 USD

beduin

Ten kapelusz jest dostępny w dwóch różnych stylach i można go dostosować do potrzeb każdego. Czapka z daszkiem to czarna, sprana czapka z naszytą skórzaną naszywką z logo Nomad, a czapka kempingowa jest dwukolorowa i ma logo Nomad o zachodzie słońca. Sprawdź je teraz.

Cyber ​​​​poniedziałkowe oferty kosmetyczne poniżej 25 USD

Duke Cannon

Zimowa tuba przetrwania Duke Cannon to świetny prezent dla każdego, kto tej zimy stawia czoła wyzwaniom na świeżym powietrzu. Zawiera balsam do rąk i ust oraz balsam do twarzy, który regeneruje suchą, spierzchniętą skórę i chroni SPF.