18 kwietnia, 2024

Najlepsze mecze Mistrzostw Świata: Arabia Saudyjska zaskakuje Argentynę i Messiego historyczną niespodzianką

The Mistrzostwa Świata 2022 Wtorek kontynuowany z Argentyna oszołomiony Królestwo Arabii Saudyjskieji 2:1, przerywając passę 36 meczów bez porażki.

Arabia Saudyjska Kamienie Argentyna | Pełne skróty meczu

Argentyna, która przystąpiła do meczu otwarcia z trzecimi najmniejszymi szansami na wygranie całego Pucharu Świata, teraz czeka ciężka walka o wyjście z grupy C dzięki licznym meczom przeciwko Meksyk i Polska czai się w najbliższych dniach.

Możesz oglądać Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Oto najlepsze zagrania wtorkowej fazy grupowej.

Argentyna kontra Arabia Saudyjska

Druga minuta: bardzo blisko wczesnej bramki!

Lionel Messi potrzebował nieco ponad 100 sekund gry na Mistrzostwach Świata 2022, by strzelić swój pierwszy strzał na bramkę, ale bramkarz z Arabii Saudyjskiej fantastycznie obronił jedną ręką. Mohammeda Al Owaisa Utrzymałem grę bez punktów.

Minuta 10: Pozwól mu się ponownie przedstawić

Po tym, jak Argentynie przyznano rzut karny po VAR w 10. minucie, Messi przyspieszył iz łatwością strzelił swojego pierwszego gola na Mistrzostwach Świata 2022.

Lionel Messi strzela dośrodkowanie w dziesiątej minucie, dając Argentynie awans 1:0 nad Arabią Saudyjską

Argentyńczyk Lionel Messi zdobył rzut karny w 10. minucie po faulu Mohameda Kanu z Arabii Saudyjskiej.

Dwudziesta druga minuta: Messi prawie ponownie zdobył bramkę!

Argentyński gwiazdor wyglądał, jakby odsunął się od swojego drugiego gola w meczu, ale był prawie na spalonym. Werdykt sędziego asystenta wideo został utrzymany w mocy.

Dwudziesta siódma minuta: ostatnie bliskie trafienie

Po tym Argentyna szukała drugiego gola Lautaro Martineza Rezultatem była również wąska reguła spalonego.

READ  Nick Saban kopie oponę Jeremy'ego Pruitta, podczas gdy Alabama kontynuuje poszukiwania kolejnego koordynatora obrony

35. minuta: Znowu spalony

Argentyna strzeliła gola do siatki cztery razy w pierwszej połowie, ale rzut karny Messiego w 10. minucie pozostaje jedynym faktycznym wynikiem dzięki trzem golom anulowanym przez spalonych.

Argentyna strzeliła łącznie siedem bramek spalonych w pierwszej połowie przeciwko Arabii Saudyjskiej

Argentyna była złapana na spalonym w sumie siedem razy i anulowała trzy gole w pierwszej połowie.

Według OptaAnalyst Argentyna była już siedem razy złapana na spalonym w tym meczu. Była to ostatnia drużyna, która miała więcej w meczu Pucharu Świata Holandia przeciwko. Kostaryka w 2014 roku z 13 wezwaniami spalonych.

49. minuta (pierwsza połowa dogrywki) to duża strata dla Saudyjczyków

saudyjski kapitan Salmana Al-Faraja Upadł z widoczną kontuzją przed przerwą. Ponieważ Saudyjczycy już znajdują się pod presją dzięki wczesnemu golowi Messiego, może to być poważny cios dla szans słabszego na wywołanie zdenerwowania.

Minuta 48 (druga połowa): Arabia Saudyjska ogranicza!

Saudyjski Saleh Al-Shehri prowadzi piękną piłkę, aby wyrównać wynik jednym golem i nagle Argentyna depcze im po piętach.

Saudyjski Saleh Al-Shehri strzela gola przeciwko Argentynie

Zobacz, jak Arabia Saudyjska Saleh Al-Shehri strzela gola przeciwko Argentynie w 48. minucie Mistrzostw Świata FIFA Mężczyzn 2022.

Minuta 53: Arabia Saudyjska prowadzi!

Saudyjczycy nagle zapukali do drzwi jednej z największych niespodzianek mistrzostw świata w historii, po laserze Salem Al-Dosari, aby przejść 2-1.

Saudyjski Salem Al-Dosari strzela gola przeciwko Argentynie w 53. minucie Mistrzostwa Świata 2022

Saudyjski Salem Al-Dosari strzela gola przeciwko Argentynie w 53. minucie  Mistrzostwa Świata 2022

Zobacz, jak Saudyjczyk Salem Al-Dosari strzela gola przeciwko Argentynie w 53. minucie Mistrzostw Świata FIFA mężczyzn 2022.

63. minuta: Świetny blok utrzymuje prowadzenie Saudyjczyków

Kolejna znakomita interwencja Mohammeda Al Owaisa zapewniła prowadzenie Arabii Saudyjskiej, gdy Argentyna dążyła do wyrównania.

83. minuta: Messi prawie spudłował

READ  Jak powstał Mason Rudolph, który grał nie tylko po to, by wygrywać, ale także dla swojej kariery

Argentyna nadal nie mogła się doczekać wyrównania i uniknięcia katastrofalnej niespodzianki, ale rzut wolny Messiego przeleciał nad poprzeczką i dwie minuty później uderzył głową, którą obronił Al Owais.

92. minuta: szalona obrona

Niesamowita obrona linii obrony Arabii Saudyjskiej zapewnia im przewagę, podczas gdy Argentyna nadal naciska na bramkę:

Minuta 101: Kolejny Saudyjczyk ratuje niespodziankę!

Al Owais po raz kolejny olśniewająco obronił wyskok, pomagając Arabii Saudyjskiej w jednym z największych zmartwień w historii mistrzostw świata nad Argentyną.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko