5 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Najlepiej reklamowany mecz został ściągnięty z WWE Raw

Najlepiej reklamowany mecz został ściągnięty z WWE Raw

W zaskakującym obrocie wydarzeń, mecz kwalifikacyjny Ezekiel vs. Kevin Owens Money in the Bank na WWE Raw nie został ogłoszony w tym tygodniu.

Mecz został najwyraźniej zastąpiony przez Battle Royale „ostatniej szansy”, które wygrał Riddle, który przypieczętował ostatnie miejsce w mistrzostwach Red Brand Superstars w sobotnim meczu o pieniądze mężczyzn w meczu bankowym. Siódme i ostatnie miejsce w meczu drabinkowym zajmie w piątek SmackDown Superstar. Mógłbyś Kliknij tutaj Dla sześciu gwiazdek, które do tej pory się zakwalifikowały.

Jak widać poniżej, WWE zapowiedziało Ezekiel vs.

Po tym, jak Riddle wygrywa bitwę królewską, Jimmy Smith potwierdził w komentarzu Że Owens przeciwko Ezechielowi „musiał zostać przełożony” na późniejszy termin. Nie było jednak wzmianki o tym, że mecz nie będzie już niósł ze sobą reperkusji z pieniędzmi w banku.

Podczas gdy Ezekiel nie walczył w meczu, w poniedziałkowym koncercie rozegrał pojedynek za kulisami z ikoną WWE Johnem Ceną. Kiedy Cena zapytał Ezekiela o miejsce pobytu Eliasa, Ezekiel powiedział, że jego starszy brat „oprowadzał swojego brata Elroda” i przedstawiał im szatnię WWE. Było to najwyraźniej potwierdzenie, że WWE w niedalekiej przyszłości przedstawi młodszego brata Eliasa.

W zeszłym tygodniu WWE przeniosło historię Ezekiela – Eliasa – Owensa na nowy poziom Nadając zakulisowy klip z udziałem Ezekiela i Eliasa, które po raz pierwszy widziano razem w tym samym kadrze. Następnie Owens bojkotował koncert Eliasa, kwestionując zasadność spotkania braci i twierdząc, że wykorzystali wpływy CGI, aby oszukać świat WWE. Owens był jeszcze bardziej zdenerwowany, gdy Ezekiel pojawił się na Titantronie zza kulis z Eliasem wciąż na ringu. Klip zakończył się uderzeniem Eliasa Owensa w swoje charakterystyczne podskakujące kolano, a następnie uderzeniem gitary w plecy.

READ  „The Midnight Club” Netflixa bije rekord strachu przed skokiem

WWE nie ogłosiło meczu Ezekiel vs Owens w ramach specjalnego wydarzenia na żywo Saturday’s Money in the Bank. Wygląda na to, że historia będzie kontynuowana 30 lipca SummerSlam na stadionie Nissan w Nashville w stanie Tennessee.

Modernizacja: Owens zabrał się do Twittera, aby zająć się rozgrywanym meczem. Jak pokazano poniżej, odnosił się do pliku pogarda dla Teksasu Jako powód, żeby nie pokazywać tego w poniedziałek.

Nie chciałem jechać do Teksasu, więc tego nie zrobiłem. Zostaw mnie w spokoju.

Czy masz wskazówkę dotyczącą wiadomości lub korektę? Wyślij to do mnie [email protected]

liczyć

Zarejestruj się w Wrestling Inc. Powiadomienia o najświeższych wiadomościach