24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wyniki WWE Raw, podsumowanie, wyniki: WWE świętuje John Cenę;  Riddle, Becky Lynch kwalifikuje się do Money in the Bank

Wyniki WWE Raw, podsumowanie, wyniki: WWE świętuje John Cenę; Riddle, Becky Lynch kwalifikuje się do Money in the Bank

W poniedziałek wieczorem WWE Raw świętowało 20. rocznicę debiutu Johna Ceny w promocji. Był podstawą we wszystkich promocjach przed występem, a większość pierwszych dwóch godzin koncentrowała się wokół Cena w końcu wszedł na ring, aby dać promocję o swoim związku z fanami WWE.

Program był również naznaczony ciągłym rozwojem sobotniego wydarzenia na żywo Money in the Bank. Ta konstrukcja polegała na dodaniu mężczyzny i kobiety do zapałek drabiny pieniężnej w banku.

CBS Sports było z tobą przez całą noc z podsumowaniami i najciekawszymi momentami z Sames Auto Arena w Laredo w Teksasie.

WWE świętuje 20. urodziny Johna Ceny

Pakiety wideo podkreślające karierę Johna Ceny były emitowane przez cały czas trwania programu. W połowie pokazu Cena jest pokazana, jak rozmawia z Ezekielem za kulisami, mówiąc Ezekielowi, aby nigdy nie zapominał, kim jest, kiedy przerywa teorię. Teoria pobiegła do Ceny, zauważając, że w wieku zaledwie 24 lat jego sukces był większy niż to, co osiągnął Cena, a teraz Cena był tylko starcem w spodniach. Cena pękł, gdy Theory próbowała stworzyć awatara, pozostawiając Theory zły.

Później w programie Vince McMahon przedstawił Cenę, która weszła na ring, podczas gdy szatnia WWE stała na rampie wejściowej i klaskała. Cena wycinał program dość długo, mówiąc o tym, jak fani WWE uczynili go lepszą osobą i że nic, co robi, nie jest tylko o nim, „Chodzi o nas”. Teoria nie pojawiła się podczas klipu, a całość zakończyła się imprezą Ceny z fanami.

Całość Cena niewiele się opłaciła, po prostu złośliwiec za ostatni mecz teoretyczny i klasyczne promo na twarz Ceny. Program był mocno podszyty pakietami wideo w ciągu pierwszych dwóch godzin. Zaangażowanie McMahona było całkowicie niepotrzebne, ale robi to show po show, odkąd pojawiły się wiadomości o wewnętrznym dochodzeniu w sprawie zarzutów o niewłaściwe postępowanie, które doprowadziło go do tymczasowego ustąpienia ze stanowiska dyrektora generalnego i prezesa WWE. Mimo to Cena wie, jak kierować tłumem i zawsze otrzyma świetną reakcję, gdy się pojawi. stopień B

Co jeszcze wydarzyło się na WWE Raw?

  • Riddle wygrał Battle Royale, aby zapewnić sobie miejsce w meczu Bank Ladder. Rozpoczęła się bitwa royale, która zeszła do Riddle’a i The Miz, którzy wcześniej sfałszowali kontuzję. Riddle wyeliminował Miza, używając RKO na arenie.
  • Montez Ford pok. J Oso przez instalację Po zderzeniu z żabą w sprayu.
  • AJ Style pok. Liczba krzyżyków Miz. Styles przerwał wywiad z Mizem, zdenerwowany, że Miz usunął go z Battle Royal wcześniej w nocy, co doprowadziło do meczu. Gdy Styles wydawał się mieć mecz w ręku, The Miz zdecydował się zejść z ringu i zejść rampą wejściową, rozważając utratę odliczania.
  • Twarzą w twarz z Biancą Belair i Carmellą. Beller udzieliła wywiadu, kiedy zadzwoniła do Carmelli w odcinku. Carmella odpowiedziała na telefon, mówiąc, że weźmie udział w Mistrzostwach Kobiet Blair Row w Money in the Bank. Następnie Carmella próbował trafić Belaira tanim strzałem, ale Belair czekał i wysłał Carmellę z ringu.
  • Liv Morgan pok. Alexa Bliss przez instalację z zawinięciem. Mecz odbył się po tym, jak kobiety udzieliły wywiadu i powiedziały, że nie są przyjaciółkami, ale są „przyjazne” i obie obiecały wygrać mecz drabinkowy w Money in the Bank w sobotę.
  • Bobby Lashley pokonany. Alpha Academy w meczu handicapowym Kiedy Chad Gable zamknął się psotnie. Teoria była prywatnym wykonawcą, ale Lashley nadal był w stanie ogłosić zwycięstwo i walczyć z teorią po meczu.
  • Wyemitowano wywiad z Codym Rhodesem. Rhodes powiedział, że jest słodko-gorzki, wiedząc, że będzie oglądał tylko Money in the Bank i nie będzie się w to angażował, ale chciałby, aby wygrał Seth Rollins, aby mógł być jednym z pierwszych, którzy mu pogratulują.
  • Becky Lynch wygrała mecz eliminacji ostatniej szansy, aby zapewnić sobie ostatnie miejsce w Money in the Bank. Lynch pokonał Nikki Ash, Chia Lee, Taminę, Shaynę Baszler i Doddropa, wygrywając mecz i ostatnią eliminację Doddropa.
READ  Aktor Tyler Christopher umiera w wieku 50 lat – NBC 5 Dallas-Fort Worth