21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nadzieje na draft Chicago Bears właśnie zyskały kolejny duży wzrost

Nadzieje na draft Chicago Bears właśnie zyskały kolejny duży wzrost

the Chicagowskie niedźwiedzie Dwie gry dzielą od poznania losów NFL 2023. Jeśli przegrają z Detroit i Minnesotą, zajmą co najmniej drugie miejsce w klasyfikacji generalnej z szansą na pierwsze miejsce. Jeśli wygrają jeden, spadną na czwarte i siódme miejsce, jeśli wygrają oba. Wielu fanów już nastawiło swoje serca na to, by Bears zajęli jedno z dwóch pierwszych miejsc. To znaczy General Motors Ryana Bowlesa Musisz zrobić to, czego Niedźwiedzie nie zrobiły w pierwszej rundzie od 2003 roku: wymienić spadek. To ma sens. Stanowią zespół odbudowy. Mają więcej luk w swoim składzie, niż mogą wypełnić typy draftu. Więcej strzałów to większe szanse na zdobycie młodych reproduktorów.

Najtrudniejsze jest skłonienie innych drużyn do przyspieszenia. Aby to zrobić, niedźwiedzie potrzebują przynęty. Rozgrywający musi być w prawie każdym scenariuszu transakcji z pierwszej piątki. Drużyny zawsze pójdą w górę, jeśli myślą, że trafią na przyszłą gwiazdę rozgrywającego. Aby tak się stało, sami gracze muszą przyczynić się do tego szumu. Polacy i Miedziane Niedźwiedzie zapewne będą teraz uszczęśliwieni po obejrzeniu Cukiernicy. Rozgrywający z Alabamy, Bryce Young, zakończył karierę, rzucając pięć przyłożeń w zaledwie 21 podaniach, aby zmiażdżyć Kansas State.

Wykrzyknik Younga jest dobry dla Chicago Bears.

Jest niemal pewne, że będzie w pierwszej trójce. Pomimo pytań o jego rozmiar, każda inna część jego gry sprawdza klatkę piersiową przyszłego startera NFL. Byłoby niesamowite, gdyby Houston nie zabrał go w klasyfikacji generalnej. Teraz spróbuj sobie wyobrazić, co by było, gdyby Chicago znalazło się na pierwszym miejscu, a Houston spadło na drugie miejsce. Nagle inne zespoły zdały sobie sprawę, że mają szansę na Younga i mogą przepchnąć się przez nos, by go dopaść. Polacy mogliby wydobyć z tego miejsca okup królewski. Następnym krokiem jest uzyskanie dobrych wyników w innym miejscu.

READ  Pittsburgh Steelers mianuje Briana Floresa, który pozywa NFL o dyskryminację rasową, na asystenta trenera

CJ Stroud to inne wielkie nazwisko, które warto obejrzeć. Rozgrywający z Ohio State zmierzy się w ten weekend z Georgią. Podniesie swoje akcje dalej, jeśli uda mu się uzyskać solidny występ przeciwko panującym mistrzom. Więc nawet jeśli Chicago Bears wybiorą numer 2, drużyny nadal będą chętne do skorzystania z jego usług. Nie dotyczy to urodzonego w Kentucky Willa Levisa, który może być najbardziej utalentowanym z całej trójki. Dobre wyniki w puli zwiadowczej i w obwodzie zawodowym prawdopodobnie również wciągną go do rozmowy.

Niedźwiedzie muszą wykonać swoją część, upewniając się, że dostaną jeden z tych strzałów.