25 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ranking Fantasy Football Tydzień 17: Podkłady, Startery, Siedzenia | Brocka Purdy’ego, Tylera Algeyera i innych

To turniejowy tydzień! Gratulacje, jeśli tu jesteś, a nawet jeśli grasz na trzecim miejscu lub za uniknięcie ostatniego miejsca. Doceniam was wszystkich każdego roku… chyba że gracie dla Kickersów. Powtarzając format z zeszłego tygodnia, dotknę marginalnego początku z dobrymi i złymi meczami rankingu fantasy football w tygodniu 17. Przypomnienie! Link 101 (poniżej) dotknięć w każdych warunkach pogodowych, rozpoczynania/siedzenia w trudnych rozmowach i nie tylko, więc najpierw czytaj dalej. Powodzenia w ostatnim tygodniu (dla większości).

# CheckTheLink- Wiek
zwolnienia | Rankingi tygodnia 17 SOS
Fantasy Football 101 (pogoda, formacje, handel, więcej)
Wszystko w piłce nożnej (pod wideo)


2022 Tydzień 17 podkładów piłkarskich fantasy

🚨 głowa do góry Te śpią. Nie będą naśladować mojego rankingu w 100%. To goni trend wzrostowy i często niesie ze sobą większe ryzyko.

Podobnie jak w zeszłym tygodniu, trochę pokombinuję. W tym momencie nie potrzebujesz akapitu dla każdego gracza. Tak więc, korzystając z APA (link powyżej), dam ci kilka dobrych i złych dopasowań Dla marginalnych początkujących (alias, podkłady lub potencjalne ławki). Nie oznacza to, że dobre rzeczy są koniecznością, a złe muszą wszędzie siedzieć na ławce. To tylko spojrzenie na potencjalne wzrosty i graczy, o których możesz pomyśleć dwa razy, mając dobrą alternatywę na ręce.


ćwiartka tylna

Dobre mecze

 • Aaron Rodgers, Wielka Brytania Rodgers to mecz rozgrywany w tym sezonie, ale przynajmniej Wikingowie zrezygnowali z dwucyfrowych punktów fantasy za każdego rozgrywającego w tym roku… cóż… po 3,7 punktu Rodgersa w pierwszym tygodniu.
 • Russell Wilson, Den — Mówiąc o tym słowie, Wilson uderzył mocno z około ośmioma punktami w trzech z ostatnich czterech meczów, ale Chiefs pozwolili Wilsonowi uzyskać drugi najwyższy wynik w sezonie w 14. tygodniu.
 • Jared Goff, DET Goff nie tylko dobrze grał na świeżym powietrzu, ale także rozegrał jeden z najlepszych meczów w 16. tygodniu, a teraz wraca do domu, by zmierzyć się z Niedźwiedziami.
 • Brooke Purdy, SF – Mack Jones jest jedynym zawodnikiem, który nie zdobył dwucyfrowej liczby punktów przeciwko Raiders, a Purdy zdobywał od 14,3 do 21,7 punktów w każdym ze swoich czterech startów.

kiepskie mecze

 • Taylor Hynecke/Carson Wentz, WSH – Tak, Browns mieli tę przewagę, że pokonali trzech najgorszych rozgrywających w ostatnich czterech meczach, ale ograniczyli też Joe Burrowa i Josha Allena, a ponadto drużyny mogą na nich biec bez podania.
 • Deshaun Watson, Klee Nie tylko Watson wciąż jest zardzewiały, ale liderzy pozwolili rozgrywającemu prowadzić tylko 18,4 punktu Justina Fieldsa od 3 tygodnia, a to był rekord Jalena Hurtsa 21,8.
 • Derek Carr, LV Jeśli chodzi o ograniczanie rozgrywających, niewielu, jeśli w ogóle, robi to lepiej niż 49ers, pozwalając tylko rozgrywającym zdobyć aż 17,4 punktu i mając od ośmiu do 10,3 punktów lub mniej.
 • Gino Smith, SEA – Poprzednie dwa mecze Smitha były raczej słabe z passami 238-1-0 i 215-1-1 przeciwko odpowiednio 49ers i Chiefs, a teraz Smith musi spróbować odbić się od Jets. Utrzymali swoich ośmiu biegaczy do 14,1 punktu lub mniej, a żaden rozgrywający nie rzucił więcej niż jednego przyłożenia od tygodnia 3.
READ  Pelicans kontra Tottenham Hotspurs: CJ McCollum, Brandon Ingram prowadzą Nowy Orlean do walki z Clippers

biegać z powrotem

Dobre mecze

 • Rycerz Zonovan, Nowy Jork – Knight wygrał korzystną grę Seahawks, ale co ważniejsze, Mike White wrócił do rozgrywającego, który rozumie wykorzystanie swoich biegaczy jako odbierającego.
 • Tyler Lime, ATL Obejmując prowadzenie, ma 20,1 i 13,7 w poprzednich dwóch meczach, a Algier stoi w obliczu strajku kardynała, co pozwala na passę 27-108-0 i linię odbiorczą 14-13-107-1 łącznie dla Leonarda Fournette. I Rashad biały.
 • Briana Robinsona, WSH -Antonio Gibson jest zmartwiony, ale nawet jeśli nie jest, Browns są korzystnym pojedynkiem, w którym drużyny mogą oprzeć się na biegu. Alvin Kamara był przeciwko nim w zeszłym tygodniu z wynikiem 20-76-1.
 • Zac Moss, IND – brzmi to niebezpiecznie, biorąc pod uwagę stan ofensywy Coltów, ale Moss był wyraźnym liderem w 16. tygodniu i widział akcję podobną do Bilko, a Giants walczyli z biegami przez cały rok.

kiepskie mecze

 • Jeff Wilson/Rahim Mostert, Muzeum Sztuki Islamu – Wilson wrócił do prowadzenia w 16. tygodniu, ale nadal był to podział, który może prowadzić do frustrującego użycia, a ponadto mieliśmy mecz przeciwko obronie Patriotów i Teddy’emu Bridgewaterowi prawdopodobnie jako rozgrywającemu.
 • Ken Walker, SEA – Ciężko jest porównywać Walkera gdziekolwiek, ale obrona Jets jest solidna prawie wszędzie, pozwalając na prawie 4,0 YPC i nikogo innego jak Nicka Chubba na 18,7 punktu. Nawet przy 25 kontaktach (22 w pośpiechu) Travis Etienne miał tylko 112 jardów odbierających po 4,5 jarda na dotyk.
 • Gus Edwards, kolego – Edwards był niezawodnym rozgrywającym RB3, ale może mieć trudności przeciwko Steelersom. Edwards zdobył 13 za 66 w 14. tygodniu przeciwko nim, ale Josh Jacobs został zarezerwowany po tygodniu, kiedy Pantery nie zrobiły nic przeciwko nim, a kilku drużynom nie udało się rzucić jednego gracza na 70.
 • Nagy Harris, Pete — Z drugiej strony Harris ma rozmiar na swoją korzyść, ale jego gra w 14. tygodniu przeciwko Baltimore została uratowana przez przyłożenie (12 na 33 w pośpiechu). W rzeczywistości Ravens pozwolili tylko na trzy biegnące obrońcy na ponad 80 jardów i żaden BR nie osiągnął 100 (Nick Chubb nie trafił z wynikiem 21 za 99).
READ  Aktualizacja Damara Hamelina: Rachunki za bezpieczeństwo dokonały „znaczącej poprawy” po zatrzymaniu krążenia w grze, mówi personel medyczny, ale jego droga do wyzdrowienia może być długa

szeroka przyszłość

Dobre mecze

 • Christian Watson, Aline Lazard, Romeo Dobbs, GB – Jeśli Watson odpada, Lazard i Doubs są blisko startu. A jeśli Watson zagra, zostanie zamknięty z Lazardem i Doubsem, którzy będą grać na plusie. Wszyscy trzej odbierający Giants mieli w zeszłym tygodniu ponad 9,9 punktów przeciwko Minnesocie, a ostatnio w 14. tygodniu czterech odbieraczy z Detroit miało ponad 10,4 punktów przeciwko tym Wikingom.
 • Brandine Cox, Chris Moore, jest – Cooks to solidny WR3, dopóki gra, a Jaguary powstrzymały Jetsów, ale to Zach Wilson i zła pogoda. Jaguary pozwoliły na dwa dwucyfrowe widea w pięciu meczach, a w dwóch z nich trzy szerokie, które trafiły w dziesiątkę.
 • Russell Gage, Mike Evans, gruźlica Gage zastąpił Evansa jako numer dwa, przynajmniej w produkcji. Jeśli szukasz powodu, by zaryzykować prowadzenie Evansa (nie mogę uwierzyć, że to właśnie powiedziałem), Pantery są gotowe do wyboru po tym, jak pozwolisz Goffowi je rozpalić… na zewnątrz.
 • Rashid Shahid, NIE – To tylko wtedy, gdy wyjdzie Chris Olaf, ponieważ zaryzykuję tylko jedną przyszłość Świętych tygodniowo. Święci musieliby przejść, aby zmierzyć się z Orłami i byli bardziej bezbronni w drugiej połowie sezonu.

kiepskie mecze

 • Terry McLaurin, Jahan Dotson, Curtis Samuel, WSH – Wracając do gry Browns, McLaurin i Dotson mogą mieć trudności z siedzeniem na ławce, ale bez względu na to, kto jest rozgrywającym, ryzyko jest większe niż zwykle.
 • Amari Cooper, Donovan Peoples-Jones, CLE To samo dotyczy duetu Browns, ponieważ liderzy pozwolili Justinowi Jeffersonowi przekroczyć 13,1 punktu od 7. tygodnia.
 • Van Jefferson, LAR – Jasne, Rams rozświetlili Broncos, ale nie było to spowodowane występami na szerokim polu, a Chargers częściej zamykali przeciwników, ponieważ wszyscy inni są zdrowi.
 • Corey Davis, Elijah Moore, Nowy Jork – Nawet z białymi obrońcami niebezpiecznie jest stawiać na Davisa lub Moore’a, ponieważ Rams, 49ers i Chiefs nie zdobyli rekordu WR na 31 jardów przeciwko Seattle w ciągu ostatnich trzech tygodni. Co więcej, tylko 13 odbierających zdobyło 10 punktów przeciwko Seahawks, żaden nie przekroczył 18,2, a pięć drużyn nie zdobyło dwucyfrowego strzelca.
READ  Steelers uhonorowali Franco Harrisa i spędzili emocjonującą noc z powrotem fabularnym dla Raiders

ciasny koniec

Dobre mecze

 • Cole Kemit, Che Dobry mecz, bez obaw o pogodę, a Kmet strzelił 24 gole w ostatnich czterech meczach.
 • Daltona Schultza, DAL – Schultz był cichy w ostatnich dwóch meczach, ale miał ponad 10 punktów w czterech z poprzednich sześciu meczów, a Tytani zrezygnowali z niektórych z ich największych gier tight end w tym roku (ktoś Evan Ingram i Mo Ali Cox?) .
 • Gerald Everett, Ameryka Łacińska i Karaiby Sześć dwucyfrowych tight-endów dozwolonych od 8. tygodnia przez Rams.

kiepskie mecze

 • Logan Thomas, WSH — tylko trzy dwucyfrowe punkty z ciasnych końców przeciwko Browns (ponownie, drużyny ich nie potrzebują), a jednym z nich był Taysom Hill, który zebrał się do 9-56-1.
 • Tyler Higbee, LAR – Higbee wrócił do swojego związku z Bakerem Mayfieldem, ale w tym tygodniu może to być trudne, po raz kolejny, biorąc pod uwagę pojedynek Chargers. Podobnie jak Browns, pozwolili tylko na trzy dwucyfrowe punkty… choć jednym z nich była potworna gra Kelce’a.
 • Hayden Hurst, CIN – Zakładając, że wróci, używanie Hursta przeciwko kontuzjom i Billom byłoby niebezpieczne. Tylko Kelsey – ten facet musi być dobry, huh – zdobył przeciwko nim ponad 8,0 punktów.

Tydzień 17 Prognozy Fantasy Football

🚨 Uwaga 🚨 Mogą się różnić od moich rankingów i moich ocen Rangi to kolejność, w jakiej rozpocznę graczy Wyrwane z dodatkowego kontekstu, na przykład: „Potrzebujesz najwyższej funkcji, nawet jeśli jest to ryzykowne”. Także na podstawie 4 niszczyciele czołgów za QB, 6 punktów za uwolnienie i pół-PPR

Link do pobrania prognoz

***a to jest Nie Niedziela poranna aktualizacja FYI ***


Tydzień 17 rankingi Fantasy Football

🚨 Uwaga 🚨

 • Możliwe, że znaleźliśmy rozwiązanie problemu z narzędziem do oceniania w Fantasy Nation (via Football Diehards). Wszystkie 3 wyniki działają i mogą być przeze mnie modyfikowane (w przeciwieństwie do poprzednich), a widżet pozwoli Ci przewijać na Androidzie (przeglądarce) bez użycia dwóch palców! Tak!
 • Jest regularnie aktualizowany, więc sprawdź całość Listy blokad.
 • Rankingi DST znajdują się w zakładce Standard Score.

(Zdjęcie: Theron W. Henderson/Getty Images)