20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Na czele firmy Gelamco Poland stoi Jarosław Zagórski

Na czele firmy Gelamco Poland stoi Jarosław Zagórski

Z dniem 14 kwietnia Paul Giessens, właściciel i założyciel belgijskiej grupy deweloperskiej Kelamco, objął stanowisko prezesa zarządu spółek grupy w Polsce, a Jeroena van der Doelena na stanowisku nowego dyrektora zarządzającego zastąpił Jarosław Zagórski. stan : schorzenie.

Zespół zarządzający powiększył się również o nowych członków: Michaela Giessensa, Marie-Julie Giessens, Chrisa Hegricka i Raffaela Gierszaka. Jarosław Zagórski, który wcześniej pełnił funkcję Dyrektora ds. Handlu i Rozwoju Biznesu, jako Dyrektor Zarządzający będzie odpowiedzialny za strategię biznesową Kelamco i ogólną działalność operacyjną w Polsce.

Dzięki tym wynikom jesteśmy przekonani, że dalszy dynamiczny rozwój Kelamco i nasza pozycja lidera na rynku nieruchomości komercyjnych będą niezachwiane. Chciałbym podziękować Jeroenowi van der Doelenowi za 21 lat współpracy. To był bardzo aktywny i produktywny czas dla Kelamco, w którym odnieśliśmy wielki sukces na rynku polskim i środkowoeuropejskim. Przyjęcie obowiązków przez Jaroslava jest dla nas naturalnym krokiem i najlepszym rozwiązaniem z punktu widzenia interesów firmy, które pozwala nam na ciągłość operacyjną i biznesową.
Paul Gheysens, CEO, właściciel i założyciel Ghelamco

Nasza firma ma silną i stabilną pozycję lidera na rynku biurowym w Polsce i zamierzamy ją utrzymać realizując spektakularne projekty i stale wyznaczając trendy na rynku nieruchomości.
Jarosław Zagórski, Dyrektor Zarządzający Kelamco Polska

Jarosław Zagórski odpowiada za strategie najmu projektów biurowych takich jak The Warsaw Unit, The Warsaw Hub, The Warsaw Spire, The Bridge, Vibe, Wronia 31, Przystanek mBank, Senator, Marynarska 12, Mokotów Parkousza, ńskaopusza, ńskaopusza, ńskaopusza. Park III, Crown Square, Marinarska Business Park oraz Katowice Business Point. Do osiągnięć firmy za jego kadencji można zaliczyć komercyjny sukces Warsaw Spire, wieżowca, który zdobył nagrodę MIPIM Award 2017 dla Najlepszego Projektu Biurowego Świata.