30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

MLB Wild Card: JT Realmuto i Kyle Gibson prowadzą Phillies do szóstego zwycięstwa z rzędu

MLB Wild Card: JT Realmuto i Kyle Gibson prowadzą Phillies do szóstego zwycięstwa z rzędu

Phillies nadal atakują skoczków i szybko ich tłumią, pozostawiając najsłabsze drużyny w Lidze Narodowej z niewielką szansą na powrót.

Dobrze wróży kolejne 13 meczów z rzędu przeciwko 500 subklubom.

Tak jak w piątek wieczorem i przez cały tydzień, Velez wznowił wczesny atak i odniósł względnie komfortową wygraną. Zdobyli trzy przejazdy w pierwszej połowie na podwójnym podwójnym rozbiciu JT Realmuto i stamtąd wystartowali w wygranym 6-0, szóstym z rzędu.

Phils osiągnęli lepsze wyniki niż rywale 22-1 w pierwszych trzech rundach tych sześciu meczów.

„Wiesz, w zeszłym roku to był nasz upadek, szczerze mówiąc”, powiedział melonik Kyle Gibson o zdolności Phillies do pokonywania drużyn pochowanych w klasyfikacji.

„W tym roku nasza nadchodząca mentalność była nieco bardziej chwiejna i miała nieco większą przewagę niż byliśmy w przeszłości. Łatwo się pogubić lub popaść w samozadowolenie, gdy te zespoły grają. Szczególnie ostatnio wykonaliśmy świetną robotę zmierzenie się z tymi zespołami i zdobycie wczesnej pozycji Przejmij prowadzenie i naprawdę zdefiniuj sposób gry.

„Byłem w tych zespołach, w których przegrywasz 100 meczów i za każdym razem, gdy rezygnujesz z wcześniejszego startu, to tak: „Znowu zaczynamy. „Przypuszczam, że niektóre drużyny, w których graliśmy, miały to uczucie. Tego właśnie chcesz jako zespół grający w kwalifikacjach. Chcesz, żeby byli w takim nastroju i trudno będzie im wrócić. To była największa różnica. „

Realmuto był jednym z najlepszych graczy w baseball w ciągu ostatnich pięciu tygodni. Prowadził w 26 rundach w ostatnich 27 meczach, zajmując czwarte miejsce w turnieju głównym w tym okresie, ustępując jedynie Paulowi Goldschmidtowi, Aaronowi Judge i Pete’owi Alonso.

Realmuto ma dodatkowe uderzenie w baseball i/lub RBI w ośmiu prostych meczach i szanse powinny się utrzymać, gdy Bryce Harper wróci na przód. Harper, w swoim drugim meczu od powrotu ze złamanego lewego kciuka, wyróżnił się w pierwszej połowie, tak jak w piątek. Załadowano bazy Realmuto. Harper później celowo szedł dwa razy.

READ  Yankees są warci 7,1 miliarda dolarów, ponieważ wartości drużyn MLB szybują wśród zamieszania telewizyjnego

„Odkąd tu jestem, czasami nie docenialiśmy naszych konkurentów” – powiedział Realmuto. „Dla mnie to duża różnica w naszym sezonie. Zespoły, z którymi mamy do czynienia, graliśmy dobrze przeciwko przez cały sezon. „

Phillies otworzyli fajną poduszkę w wyścigu o dziką kartę. Zajęli drugie miejsce z trzech dzikich z przewagą 2½ gry nad Padres i pięcioma grami nad Brewersami.

W tym sezonie jest wiele naprawdę złych drużyn w baseballu, a ponieważ zostali wyrzuceni z gwiazd przez The Cubs, Phillies mają 18-2 przeciwko klubom, które tracą rekordy.

Od 1 czerwca Phillies ma na swoim koncie pięć różnych zwycięskich setów z co najmniej pięciu meczów. W wieku 72-55 są znacznie powyżej 0,500, tak jak od ostatniego dnia sezonu 2011, i minęło dużo czasu, odkąd mieli tak wielu hitów w tym samym czasie.

Phillies mają 23-9 w ostatnich 32 meczach. Nick Castellanos, Alec Bohm i Realmuto otrzymali w tym odcinku trafienia między 323 a .333. Bryson Stott uderzył z popem 0,295. Jean Segura nie wracał przez cały ten czas, ale spadł do 0,344 na 0,427 w ujęciu procentowym w swoich ostatnich 19 meczach. Jest teraz uderzaczem z ośmiu dołków.

Pamiętasz, jak Kyle Schwarber miał atak Phillies od 1 czerwca do połowy lipca? Schwarber miał Schwarbera w domu przez ostatnie trzy tygodnie, a Phils pokonał 14-7. Stawiają czoła słabym rzutom i słabej obronie, ale znajdują sposoby na zdobycie bramki, nawet jeśli ciosy nie sięgają głęboko.

Gibson wygrał w swoim 25. starcie, poprawiając się do 9-5 z ERA 4,08. Trafił dziewięć w siedmiu rundach bez bramek w jednym ze swoich najlepszych startów w tym roku.

Phils chce zmieść serię siedmiu meczów sezonu przeciwko Piratom w niedzielne popołudnie za Noahem Syndergaardem, którego cztery występy jako Phillie przyniosły zwycięstwa.

„1 września może być trochę za wcześnie, aby zacząć o tym myśleć, ale kiedy siedzisz w play-off, łatwiej o tym myśleć” – powiedział Gibson. „Próbujesz walczyć z tymi myślami, aby wygrać, a nawet dotrzeć do tego momentu, ale na pewno o tym myślisz”.

READ  Sukces Manchesteru City w Premier League pozostawia wiele do życzenia

Pozostało trzydzieści pięć gier.

Zapisz się do Phillies Talk: Podcast Apple | aplikacje Google | spotify | Zszywacz | Artykuł 19 | Oglądaj na YouTube