6 grudnia, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mitchell Miller: Nastoletnia ofiara zastraszania przez Boston Bruins odmawia udzielenia graczowi wsparcia

Mitchell Miller: Nastoletnia ofiara zastraszania przez Boston Bruins odmawia udzielenia graczowi wsparciaCNN

Pewien mężczyzna opisał, jak był zastraszany przez lata NHL Perspektywa Mitchell Millerpo trzech dniach Boston Bruins Prezydent Cam Neely powiedział, że zespół zawiódł Podpis Millera Dla nowicjusza. Od tego czasu The Bruins odwołali pokaz.

W oświadczeniu Isaiaha Mayera-Crothersa przyznano, że Miller wielokrotnie kontaktował się z nim w ciągu ostatniego miesiąca za pośrednictwem wiadomości tekstowych i platform społecznościowych. Ale relacja Meyera-Crothersa była sprzeczna z agentem Millera, który powiedział, że hokeista otrzymał „błogosławieństwo” i wsparcie dla Meyera-Crothersa przed podpisaniem nieistniejącego już kontraktu.

W obszernym oświadczeniu wydanym przez Hockey Diversity Alliance (HDA) Środa przez TwitterMeyer-Crothers szczegółowo opisał domniemane nadużycia ze strony Millera, które według Meyera-Crothersa trwały przez lata, począwszy od szkoły podstawowej.

Meyer-Crothers, który jest czarny, powiedział: „Mitchell poprosił mnie, żebym usiadł z nim w autobusie, a potem on i jego przyjaciele bili mnie w głowę. To się zdarzało przez cały mój czas w szkole”.

W swoim oświadczeniu Mayer Crothers twierdzi, że Miller splunąłby mu w twarz i nazwał go słowem na N. „Rzucał mi jedzeniem w twarz. W oświadczeniu mówiono „n-” każdego dnia”.

CNN zwróciło się do HDA ​​o komentarz.

Raport z Arizona Republic ujawnił, że Miller został skazany w wieku 14 lat za incydent znęcania się, w którym on i inny nastolatek zostali oskarżeni o nakłonienie Myers-Crewers do jedzenia cukierków umieszczonych w pisuarze.

Miller i inny nastolatek przyznali się do znęcania się w sądzie dla nieletnich w Ohio i zostali skazani na prace społeczne, według Republiki Republikańskiej.

Zanim został powołany przez Kojoty w 2020 roku, Miller wysłał list do wszystkich 31 zespołów w tym czasie, wyrażając wyrzuty sumienia za swoje czyny.

„Kiedy byłem w ósmej klasie, podjąłem bardzo złą decyzję i zachowywałem się bardzo niedojrzale” – powiedział Miller w oświadczeniu. „Znęcałem się nad jednym z moich kolegów z klasy. Bardzo przepraszam za wypadek i przepraszam tę osobę. Od czasu wypadku lepiej zrozumiałem dalekosiężne konsekwencje moich działań, których nie rozpoznałem i nie zrozumiałem prawie siedem Lata temu.”

Kojoty później zrzekły się praw Millera po pobraniu.

CNN skontaktowało się z Millerem za pośrednictwem jego agenta w celu uzyskania komentarza.

Przedstawiciel Millera, długoletni agent hokejowy Eustace King, pojawił się w poniedziałek w podkaście The Cam & Strick i powiedział: „Zrobił to, co zrobił koledze z klasy i to po prostu nie w porządku.

„Nic, co chcę powiedzieć, nie sprawi, że to, co zrobił Mitch, będzie dobrze… Mitchell również w końcu porozmawiał z Isaiahem, zanim podpisał umowę. I chciał się upewnić, i rozmawiali przez telefon, że miał błogosławieństwo Izajasza”.

A Izajasz powiedział to, co powiedziałem wcześniej: „Będziecie wspaniały czas i Bóg spojrzy na was. Musisz dalej wykonywać pracę, o której mówiliśmy. Rozmawiali nawet o współpracy”.

Mayer-Krothers inaczej opisała ich interakcję.

„Mitchell nie jest moim przyjacielem” – czytamy w jego oświadczeniu. „Moje serce boli za to, co mi zrobił. Chciałem więc wszystkim powiedzieć – kiedy Mitchell mówi, że jesteśmy przyjaciółmi, to nieprawda”.

Mayer-Krothers dodał również w oświadczeniu, że otrzymuje rasistowskie i poniżające wiadomości w mediach społecznościowych, mówiąc: „Nie mogę tego dłużej znieść”.

CNN zwrócił się również do Meyera-Crothersa i jego rodziny o komentarz.

Neely przeprosił w poniedziałek i powiedział, że Bruins „nie powiodło się” po tym, jak franczyza odstąpiła od umowy z Millerem.

Neely przeprosił również Myers-Crothersa i jego rodzinę.

„Powiem to jeszcze raz. Chcę przeprosić Izajasza i jego rodzinę” – powiedział. „To jest coś, przez co nie powinni dalej przechodzić”.

READ  2022 Konie Kentucky Derby, rywale, szanse, historia: ekspert, który zdobył 9 dubli Derby Oaks, ujawnia typy