7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mets, aby wybrać opcję Carlosa Carrasco

Mets, aby wybrać opcję Carlosa Carrasco

Mets odbierze Carlos CarrascoOpcja na rok 2023 per Tim Healy z Newsday. Zamiast kupować 3 miliony, dostanie pensję w wysokości 14 milionów dolarów. Otrzymają również opcję 775 000 USD na urządzenie próżniowe John Curtis Zamiast przejęcia po 70 000 USD każdy Mike Puma z New York Post.

Carrasco, który w marcu kończy 36 lat, od kilku lat jest niekonsekwentny, a urazy zwykle przyczyniają się do dolnych partii ciała. Mets nabył go przed 2021 rokiem, ale w zeszłym roku wykonał tylko 52 2/3 rund z ERA 6,04. Rok 2020 był znacznie lepszy, wystarczająco zdrowy, by zacząć 29 razy i oddać 152 strzały. W tym czasie uzyskał 3,97 ERA ze wskaźnikiem trafień 23,6%, średnią chodu 6,4% i średnią globtrotera 46%. Przy cenie opcji wynoszącej 14 milionów dolarów i zakupie za 3 miliony, klub podjął decyzję netto w wysokości 11 milionów dolarów. Z pewnością istnieje ryzyko w tego rodzaju zaangażowaniu, biorąc pod uwagę historię kontuzji Carrasco, ale możliwe jest również, że zasługuje na tę pensję.

To, co prawdopodobnie odegrało rolę w decyzji Mets, to szeroki profil rotacji. Jakub Degrom Odstąpił od umowy, gdy Taiguan Walker A Chris Bassett Opcje odrzucone na rzecz wolnej agencji. To pozostawiło trzy duże dziury w głównym składzie klubu na nadchodzący rok. Nawet jeśli wiek Carrasco i historia kontuzji sprawiły, że w każdej chwili rozważył odrzucenie swojej opcji, być może zostali odsunięci od tego ze względu na okoliczności. Zastąpienie trzech starterów jest wystarczająco trudne bez tworzenia kolejnego wakatu.

Teraz z Carrasco zostanie w tyle Max Scherzer W przyszłym roku jeszcze dwóch graczy klubowych. Istnieje kilka wewnętrznych opcji do wypełnienia pozostałych trzech pól, takich jak Taylor MiguelA David PetersonA Joey Lucchesi A Jose Boto. Jednak Mets bardzo agresywnie ulepszały swój skład w ostatnich latach i prawdopodobnie wprowadzą posiłki, albo nowe twarze, albo przekonają odchodzących Wolnych Agentów do powrotu.

READ  Keri Irving: Gwiazda Brooklyn Nets broni tweeta na temat filmu dokumentalnego uznanego za antysemicki i wstaje, udostępniając wideo Alexa Jonesa

Jeśli chodzi o Curtisa, który kończy 30 lat w kwietniu, w ostatnich latach wydaje się, że miał przełom. W 2020 r. rzucił 25 biegów dla Rays ze średnią ERA 1,80, wskaźnikiem uderzeń 25,3%, wskaźnikiem chodzenia 3% i wskaźnikiem piłki 42%. Został sprzedany do Marlins przed 2021 rokiem, a kilka miesięcy później do Brewers. W tym samym roku opublikował ERA 3,45 ponad 44 1/3 przebiegów, ale we wrześniu poprosił o operację Tommy’ego Johna.

Po tym, jak nie został licytowany przez The Brewers, Mets podpisali z nim roczną umowę, wiedząc, że przegapi całą kampanię 2022, ale z opcją na 2023. Wynagrodzenie 775 000 USD jest niewiele powyżej ligowego minimum, które wynosi 720 tys. dolarów w przyszłym roku. Niewielkie jest ryzyko podniesienia Metsów i sprawdzenia, czy Curtis może wrócić do swojej starej formy, gdy będzie zdrowy. Borykają się również z ogromną sprzedażą byków, takich jak Michael GivensA Adam OttavinoA Trevor WilliamsA Julie RodriguezA Seth LogoA Trevor May A Tommy Hunter Wszyscy są teraz wolnymi agentami. Edwin Diaz Ma dołączyć do tej grupy, zanim on i Mets zgodzą się na nowy kontrakt. Biorąc pod uwagę, że Mets będą zasadniczo potrzebować Byków do całkowitej przebudowy, sensowne jest zachowanie wszelkiego ciepła, jakie mogą znaleźć.

Biorąc pod uwagę te dwie pensje, płace Mets w 2023 roku wynoszą 238 milionów dolarów, według Zasób menu. Ich liczba CBT jest nieco wyższa i wynosi 249 milionów dolarów, ponieważ ta liczba jest obliczana na podstawie średniej rocznej wartości kontraktów na całej ich długości, a nie tylko pensji z 2023 r. Najwyższy w tym roku przedział podatkowy od luksusu rozpocznie się od 293 milionów dolarów, jak zasugerował właściciel Steve Cohen do tego John Heyman i Joel Sherman z The New York Post Mogliby być skłonni wydać w tym zakresie. Jeśli tak, klub nadal ma dostępne środki na dalsze ulepszanie swojego personelu zaopatrzeniowego i mieszankę pozycjonowanych graczy.

READ  Mets popycha następny start Jacoba deGroma, prawa gwiazda nie zmierzy się z Yankees w serii Subway