26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mistrzostwa e-sportu zwiększają emocje związane z wyczekiwanymi Igrzyskami Europejskimi w Polsce

Mistrzostwa e-sportu zwiększają emocje związane z wyczekiwanymi Igrzyskami Europejskimi w Polsce

KATOWICE, POLSKA, 19 maja 2023 r /PRNewswire/ — Ceremonia otwarcia Mistrzostwa Europy w grach sportowych (#EGE23) wita sportowców i drużyny sportowe Europa Rywalizuj w dwóch świetnych grach – eFootball™ 2023 I Liga Rakietowaw czerwcu tego roku.

W trzeciej edycji sportowcy będą rywalizować obok 7000 sportowców reprezentujących 48 krajów. Igrzyska Europejskie Kraków i Małopolska Polska.

The Globalna Federacja E-sportu I to Europejskie drużyny olimpijskie Potwierdzono uruchomienie od #EGE23 Od 30 czerwca do 2 lipca. The Międzynarodowe Centrum Kongresowe (MCK) Wewnątrz Katowice Digital stanie się głównym tematem zawodów i ma stać się ważnym wydarzeniem w sportowym kalendarzu regionu.

Aurelia RutschCzłonek Zarządu GEF i Przewodniczący Komisji Koordynacyjnej EGE23 Komentując spektakularny charakter #EGE23, „Europejskie mistrzostwa w grach sportowych to przełomowy moment dla sportu. Europa. Będąc częścią zespołu na inauguracyjnych Igrzyskach Europejskich w Baku 2015, cieszę się, że EOC po raz kolejny łączy rywalizację sportową na wysokim poziomie z tradycyjnymi sportami i celebruje kulturę młodzieżową w jej centrum. Europa”.

„Cieszymy się, że możemy oglądać e-sport na tym prestiżowym wydarzeniu podczas Igrzysk Europejskich. #EGE23 to kamień milowy w rozwoju e-sportu. Europa. To radosne święto młodości, sportu i gier razem wziętych” – dodał Chris ChanPrezes GEF.

Spyros Cabralos, Przewodniczący EOC, „Mistrzostwa e-sportowe są niezwykłym dodatkiem do europejskiego programu sportowego i podkreślają postępową wizję różnorodności i integracji świata sportu, podkreślając wspólną płaszczyznę, którą dzielą pod względem zaangażowania, strategii i dążenia do doskonałości.

„Cieszymy się, że możemy współpracować z Global Esports Federation przy pierwszej z wielu planowanych inicjatyw”.

Hasana AradaPrzewodniczący Komisji Koordynacyjnej EOC, European Games 2023EOC jest zachwycony współpracą z Globalną Federacją Esports przy organizacji Mistrzostw Esports. Katowice Tego lata.

„E-sport cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, zwłaszcza wśród młodszych pokoleń, a to znaczący krok naprzód, ponieważ europejski sport nadal szuka sposobów na innowacje i atrakcyjność dla młodszych odbiorców.

„Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice Będzie to idealne miejsce na zawody i wiem, że będzie to niezapomniane wydarzenie dla wszystkich biorących w nim udział sportowców”.

Pełna historia: https://www.globalesports.org/post/european-games-esports-champs

Kontakt: księdza Chatleera, [email protected]

zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2074854/image.jpg

Symbol – https://mma.prnewswire.com/media/1742967/GEF_Wordmark_FC2_Logo.jpg

ŹRÓDŁO Globalna Konfederacja Sportu

READ  Mel C pochwaliła Jakobane w sieci za odwołanie koncertu sylwestrowego w Polsce