6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mike Tyson twierdzi, że Hulu ukradł jego historię życia w limitowanej serii – The Hollywood Reporter

Mike Tyson twierdzi, że Hulu ukradł jego historię życia w limitowanej serii – The Hollywood Reporter

Mike Tyson Wyjdź ponownie kołysząc dziurawyNadchodząca limitowana seria o jego życiu.

Były mistrz boksu wagi ciężkiej zabrał się do mediów społecznościowych, aby skrytykować nadawcę mikrofonpokaż, że gwiazdy Trevante Rodos Główna rola zostanie wydana 25 sierpnia. Tyson twierdził, że Hulu „ukradł historię mojego życia”, twierdząc, że nie był zaangażowany w projekt biograficzny i nie otrzymał rekompensaty finansowej.

skomentował na Instagramie Poczta W sobotę z przesłaniem „Hulu to streamingowa wersja mistrza niewolników”. Ten sam post dodał: „Nie daj się zwieść Hulu. Nie popieram ich historii o moim życiu. To nie jest rok 1822. Jest rok 2022. Ukradli historię mojego życia i nie zapłacili mi pieniędzy. Dla kadry zarządzającej Hulu , ja tylko – mogą to zlicytować” .

Tyson podzielił się również swoimi przemyśleniami w wielu postach na Twitterze tego dnia, z jednym wiadomość Było na nim napisane: „Hulu ukradł moją historię. To Goliat, a ja David. później ćwierkać Było na nim napisane: „Model Hulu kradzieży praw do życia celebrytów jest skandalicznie chciwy”.

Dzień wcześniej Tyson twierdził w mediach społecznościowych, że Hulu zaoferował prezydentowi UFC Dana White „miliony” na promocję programu. „Odmówił, bo szanuje przyjaźń i traktuje ludzi z godnością” – Tyson Napisałczęściowo.

Tyson wyraził podobne obawy, gdy program został po raz pierwszy ogłoszony w lutym 2021 roku, a gwiazda odniosła się do niego w usuniętym poście na Instagramie jako „Malwersacje kulturowe głuchych. Tyson uczestniczy w Inny projekt telewizyjny O jego życiu w biznesie gwiazdy i producenta wykonawczego Jamiego Foxxa oraz reżysera Antoine’a Fuqua.

mikrofon Z pewnością nie jest to pierwszy projekt biograficzny, który wywołał krytykę ze strony osób, które nie uczestniczyły, ponieważ nierzadko zdarza się, że osoby publiczne są reprezentowane bez ich wkładu.

READ  Książę Karol i książę William traktują księcia Harry'ego „ostrożnie”, dopóki nie wyjdą jego pamiętniki

Ostatnio serial dramat Los Angeles Lakers na HBO Zwycięzca Time, o erze Showtime serialu NBA w latach 80., został skrytykowany przez wiele postaci przedstawionych w serialu. Książki Kareema Abdula-Jabbara w artykule Opisy serii „pachniały łatwą manipulacją”, podczas gdy zespół prawników Jerry’ego Westa Domagał się odwołania i przeprosin. (Ze swojej strony HBO Obroń serię „Na podstawie kompleksowych badań faktograficznych i wiarygodnych źródeł”).

w trakcie mikrofonPrezentacja na początku tego miesiąca podczas trasy prasowej Stowarzyszenia Krytyków Telewizyjnych, producent wykonawczy Stephen Rogers (jestem Tonia) i prezenterka Karen Guest obie powiedziały On nie ma zamiaru Przedstawiać Tysona jako bohatera lub złoczyńcę.

„Chcieliśmy tylko opowiedzieć bezstronną historię i skłonić publiczność do podjęcia decyzji, co myślą lub czują” – powiedział Geist. „Zmierz się z tym, co ludzie myślą, że wiedzą o Mike’u i miej nadzieję, że odejdą z serialu z czymś innym, o czym mogą pomyśleć”.

Hollywoodzki reporter Skontaktuj się z Hulu po komentarz.