Travis Scott Poprowadził swój pierwszy solowy koncert od zeszłorocznego festiwalu Astroworld w sobotni wieczór w O2 Arena w Londynie. Lista utworów programu zawierała wiele z najbardziej znanych piosenek Scotta, w tym „Mamacita”, „God’s Country”, „Escape Plan” i „Highest in the Room”.

W poście udostępnionym przez Kylie Jenner na Instagramie Po wydarzeniu Philadelphia 76ers gwiazda James Harden i Brooklyn Nets Kevin Durant Świętując ze Scottem, można zobaczyć otwieranie butelek szampana. Seria zdjęć i filmów pokazała również, że Jenner widział ją wraz z córką Scott Stormy Webster.


Kevin Winter/Getty Images

Występ był pierwszym z dwóch koncertów, które Scott zaplanował na ten weekend.

Przed sobotnią nocą Scott śpiewał na Billboard Music Awards i jako gość-niespodzianka w Rolling Loud Miami, ale nie w swoim jednoosobowym występie, odkąd tragiczny tłum przybył na jego festiwal muzyczny Astroworld w 2021 roku.

Występ w Londynie wyprzedza oczekiwaną premierę Scotta Czwarty album studyjny Cnotliwe miasto, nad którym drażni się od 2020 roku. Scott jeszcze nie potwierdził oficjalnej daty premiery projektu; Jednak niedawno zapisał się do prowadzenia programu rezydencyjnego „Road To Utopia” w klubie nocnym Zouk w Resorts World Las Vegas tej jesieni.

Obejrzyj filmy z występu Scotta opublikowane przez obecnych fanów poniżej.

[Via]