6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jesse Ventura wita Amber Midthunder w rodzinie Predatora

Jesse Ventura wita Amber Midthunder w rodzinie Predatora

Bursztynowa zdobycz Midthunder

Bursztynowa zdobycz Midthunder
obrazek: dziurawy

Jeśli szum Twittera jest czymś, przez co warto przejść, reżyser Dan Trachtenberg ofiara (Dostępne teraz w Hulu) Dużo większe niż wszystko, co jest obecnie wyświetlane w kinach. Film jest plikiem drapieżnik Akcja filmu rozgrywa się w 1719 roku i opowiada o kobiecie z Komanczów o imieniu Naru (Amber Midthunder), która chce zostać myśliwym (ale jest ciągle pomijana, pomimo jej oczywistego talentu i entuzjazmu). Chcąc się wykazać, Naru wymyka się z domu i w końcu spotyka niewidzialnego łowcę kosmitów z szeroką gamą zaawansowanych technologicznie broni – Yautja lub „Predator”, jeśli nie znasz języka.

Bardzo podobny do Arnolda Schwarzeneggera w oryginale drapieżnikA ofiara’s Midthunder samodzielnie przenosi ogromne fragmenty filmu, nie licząc Predatora i jej lojalnego psa Sari (Grany przez sympatycznego psiego aktora Coco Frustrated) i podobnie jak Schwarzenegger też wygląda absolutnie cudownie. Nie tylko ma dobre sekwencje akcji, ale jego historia wymaga więcej emocjonalnej akcji niż przeciętnie. drapieżnik Film. Naprawdę, nikt nie ma uczuć w tym pierwszym filmie oprócz Maca Billa Duke’a.

Ale nie odbieraj nam tego: Weź to od Jesse Venturaktóry pierwotnie grał seksualnego dinozaura Blaine drapieżnik W ten sposób wie co nieco o walce z jednym z tych brzydkich złoczyńców… a przynajmniej umierając za jednego, ponieważ został zabity dość wcześnie w tym filmie. Na Twitterze Ventura powitała Midthunder w „drapieżnik Mówi: „Na pewno nie masz czasu na krwawienie”. (Odniesienie do jego słynnej passy z pierwszego filmu). Wymienił także Trachtenberga, aby podziękować mu za nakręcenie „przemyślanego, pomysłowego i genialnego filmu”.

Midthunder wydaje się być bardzo poruszony pochwałą Ventury, która spędziła ostatni dzień lub coś koło tego Udostępnianie fan art I miłą interakcję z hollywoodzkimi celebrytami, którzy mają o nich miłe rzeczy do powiedzenia ofiara na Twitterze (Retweeted Brian Fuller(na przykład, który powiedział, że chce figurkę Naru i że myślał, że może „przykleić się” do Sarah Connor i Ripley).

READ  Szczegóły drugiego sezonu Squida udostępnione przez twórcę serialu Netflix