6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mets zamiata Cincinnati Reds, aby kontynuować gorącą passę

Mets zamiata Cincinnati Reds, aby kontynuować gorącą passę

Z rozmowami na początku tego roku o tym może być Najlepszy sezon baseballowy w Nowym Jorku?Wydawało się jasne, że między głównymi zespołami ligowymi w mieście istnieje przynajmniej niewielka przepaść.

Yankees wciąż byli dużymi psami i chociaż Metowie mieli wspaniały sezon, nie wyglądały na groźne.

Po meczach 23 lipca, nieco ponad dwa tygodnie temu, Yankees byli w wieku 65-31 lat, a Los Angeles Dodgers walczyli o najlepszy rekord w baseballu. Mets byli godni zaufania 58-37, wyprzedzając rywali z miasta o sześć i pół spotkania i tylko pół meczu do przodu. Konkurent z Atlanty we Wschodniej Lidze Narodowej.

Sprawy szybko się zmieniły. Od tego czasu Mets mają 15-2, a Yankees, którzy weszli do środowego meczu w Seattle, 6-9. To postawiłoby Mets na czele, przynajmniej na razie. ze środą 10-2 wygrana Na Cincinnati na Citi Field Mets poprawił się do 73-39, czyli o półtora gry lepiej niż 71-40 Yankees. Mets byli również rekordzistami numer dwa w głównych turniejach, za Dodgersami, którzy wciąż latają wysoko, z rekordem 76-33 przed środowym meczem przeciwko Minnesota Twins.

Być może, co najważniejsze, Mets otworzyło główną przewagę dla Atlanty.

Obecna dobra passa rozpoczęła się od zwycięstwa nad San Diego Padres 24 lipca, ale skrystalizowała się w ciągu następnych dwóch meczów, kiedy Mets gościli Yankees w swojej pierwszej serii Subway w tym sezonie i wyszli z meczu. zamiatać dwie gry.

„To było naprawdę jak ściganie się w mistrzostwach świata u siebie” – Eduardo Escobar Reporterzy Po pomocy Homerowi w pierwszej połowie poprowadził Mets do A 6-3 wygrana W pierwszym meczu. „Nigdy wcześniej nie grałem w takim środowisku”.

Singiel Starling Marte na dole dziewiątej rundy drugiej połowy Ukończ zamiatanie po dniu.

Mets pokazali przewagę po obu stronach diamentów: są w pierwszej czwórce na głównych polach każdej gry i rundach dozwolonych w każdej grze. (Nic dziwnego, że Yankees i Dodgers również.)

Po drodze pomogli Metsom Powrót Jakuba Degroma z powodu kontuzji. Przegrał w swoim pierwszym meczu, chociaż zrezygnował tylko z jednej gry w pięciu rundach, a następnie trafił 12 w a. 5-2 wygrana Niedziela nad Atlantą, osiągając swoje pierwsze zwycięstwo od ponad roku. Max Scherzer, drugi as drużyny, jest 3-0 w gorącej rundzie, oddając tylko dwa kopnięcia zdobyte w trzech startach. Najbliższy Edwin Diaz, który rozbijał ligę ze wskaźnikiem trafień wynoszącym 52,9 procent, uratował sześć zwycięstw z 14.

W ofensywie Mets zrobili tak głęboko. Tylko jeden gracz bazowy, pierwszy bazowy Pete Alonso, ma bazowy wskaźnik bezczynności powyżej 0,900, ale prawie wszyscy inni się huśtają. A pięciu z 29-osobowego składu Alonso pojawiło się podczas obecnej rundy.

Pomimo gorącej linii są pewne niepokojące sygnały. The Mets nie całkiem rozwalili drużyny: trzynaście z ich 15 zwycięstw w karierze miało miejsce w czterech lub mniej rundach. Chociaż Yankees wygrali tylko sześć meczów w tym okresie, trzy wygrały sześcioma, a dwa na pięć.

Jest to zgodne z wzorcem sezonu. Yankees mieli 205 plus różnicę biegową przed środowym meczem, ustępując tylko Dodgersom, którzy byli na plusie 233. Mets plus 127. To dobry wynik, a wygrana to wygrana, ale Dodgers i Yankees mają ogromne marginesy strzeleckie może być wskazówką, że mogą osiągnąć większą prędkość.

W każdym razie Mets prowadzili NL East przez siedem i pół meczów przed środowym meczem w Atlancie, a Yankees byli w drugiej lidze przez 10 meczów nad Toronto. FanGraphs prezentuje oba zespoły w Nowym Jorku 100% szans na zakwalifikowanie się. Więc oprócz praw do chwalenia się, nie ma zbyt wiele do stracenia, która drużyna zakończy się z najlepszym rekordem.

READ  US Open 2022: Phil Mickelson spotyka się z drwinami i kpinami, gdy walczy w pierwszej rundzie

Jednak… najlepszy rekord w sezonie zasadniczym decyduje o przewadze tutejszych stadionów w mistrzostwach świata. Przed nami długa droga i będziemy musieli dużo złamać, ale jeśli ma być pierwsza seria Subway od 2000 roku, każda gra w sezonie regularnym może naprawdę mieć znaczenie.