21 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Mets umieścili Jamesa McCanna w IL;  Nieznany tryb Starling Marte

Mets umieścili Jamesa McCanna w IL; Nieznany tryb Starling Marte

James McCann powraca na listę kontuzjowanych po raz drugi w tym sezonie, ale Buck Showalter spodziewa się, że łapacz Mets spóźni się o co najmniej 10 dni więcej.

McCann doznał kontuzji ciętej podczas zaznaczania szóstej rundy Sobotnie 10-meczowe zwycięstwo nad Marlinami. Spędził również ponad sześć tygodni w IL ze złamaną ręką, zanim została aktywowana 25 czerwca. Patrick Mazeika z Triple-A Syracuse został wezwany do wsparcia Thomasa Nido pod koniec niedzielnego cyklu na Citi Field.

„[GM] Menażka [Eppler] „Właśnie dostałem informacje, więc nie będę się zagłębiać, ale to nie będzie tylko okres DL” – powiedział Buck Showalter. Zajmie to więcej niż 10 dni. Oczywiście również dla zespołu, ale jestem nim rozczarowany.

Trenerzy o tym mówili. Nie wiem, czy mają kogoś, kto pracuje ciężej, aby wrócić z przeprowadzek [injury]. Wiem, że Mac był naprawdę rozczarowany [Saturday] Dziś wieczorem chciałem uzyskać inne wiadomości. Ale taka jest natura tego, czym ci ludzie zarabiają na życie. To bardzo wymagające i czasami ciało nie współpracuje lub jest zabawa, która sprawia, że ​​czujesz się zraniony.

Mets nadal czekają na wyniki MRI gracza Starling Mart, który również Wyszedłem z sobotniego meczu W czwartej rundzie z uciskiem w lewym udzie.

James McCann, łapacz Mets, doznał kontuzji ciętej, która zaowocowała w szóstym inningu w sobotę.
Robert Sabo
James McCann (z lewej) jest wymieniony jako ranny.
James McCann (z lewej) jest wymieniony jako ranny.
AP

Marte, potencjalny wybór All-Star dla Mets, gdy rezerwy zostaną ogłoszone później w niedzielę, obniżył .380/.436/.600 w ostatnich 13 meczach, aby podnieść swoją ogólną średnią do .291 z OPS na poziomie .803. Kramer Robertson był w klubie, zanim mecz był gotowy do wejścia w życie, jeśli ustalono, że Marte również potrzebuje przejścia w IL.

READ  Najważniejsze wydarzenia Mistrzostw Świata 2022: Brazylia dominuje nad Koreą Południową 4:1