15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Meta łańcuchy aplikacji „Twitter killer” są już w drodze – i możesz zdobyć kod do pobrania

Meta łańcuchy aplikacji „Twitter killer” są już w drodze – i możesz zdobyć kod do pobrania

Meta ma w czwartek uruchomić konkurenta dla Twittera, aplikację społecznościową o nazwie Topics, którą opisuje jako „aplikację do konwersacji tekstowych na Instagramie”.

Nowa usługa, która jest dostępna w przedsprzedaży w Apple App Store i zostanie wydana 6 lipca, ma podobny wygląd do Twittera, ze zrzutami ekranu usługi pokazującymi wiadomości z odpowiedziami innych użytkowników. Jeden ze zrzutów ekranu aplikacji wskazuje, że użytkownicy Instagrama będą mogli natychmiast kliknąć, aby śledzić te same konta w Tematach, co może pomóc użytkownikom w szybkim budowaniu dużych baz obserwujących.

Meta wprowadziła również kody do oszukiwania na Instagramie, aby umożliwić ludziom zapisanie się do pobierania z wyprzedzeniem, co spowodowało udostępnienie miliardom użytkowników.

Meta Instagram przygotowuje usługę podobną do Twittera, która będzie dostępna do pobrania 6 lipca.

Amy Beach


Wątki pojawią się w krytycznym momencie dla Twittera, którego właściciel Elon Musk dokonał zmian w sieci społecznościowej, które to zrobiły Wyrzuć reklamodawców To zraziło niektórych użytkowników. Niedawna decyzja Muska o zamknięciu niektórych niepłacących członków, Ogranicz bezpłatne konta do czytania 600 tweetów dziennieantyki Intensywny odzew.

Jak zdobyć kod do oszukiwania?

Kody oszukiwania to „Wątek” lub „Wątek”, które wpisujesz w polu wyszukiwania na Instagramie.

Gdy to zrobisz, na ekranie pojawi się czerwona karta „Przyznaj się”, a następnie zostaniesz przeniesiony do pola wyszukiwania. Jeśli klikniesz bilet, zostaniesz przeniesiony na stronę internetową z zegarem odliczającym (który kończy się 6 lipca o 10:00 ET). Jest też kod QR.

Zeskanowanie kodu QR spowoduje przejście do strony pobierania aplikacji w sklepie Apple Store.

Czy to jest wersja Meta Twittera?

Aplikacja rozlicza się jako usługa Instagram, ale obrazy publikowane na liście sklepów z aplikacjami motywów bardziej przypominają Twittera niż platformę Instagram opartą na filmach i zdjęciach.

Wątki są opisane jako miejsce, w którym możesz „obserwować i łączyć się bezpośrednio ze swoimi ulubionymi twórcami i innymi, którzy kochają te same rzeczy”.

Wygląda na to, że aplikacja Motywy pozwala użytkownikom „polubić” post, odpowiedzieć na niego lub ponownie go opublikować, zgodnie z obrazami w Apple App Store.

Amy Beach


Na zrzucie ekranu usługi wydaje się, że ma ona podobny interfejs jak Twitter, umożliwiając użytkownikom „polubienie”, „odpowiadanie” lub ponowne publikowanie wiadomości innych osób.

Gdzie są dostępne leady?

Aplikację można zamówić w przedsprzedaży w Apple App Store. to też Dostępne w Google Play Sklep.

Kiedy motywy będą dostępne?

Usługa została zawieszona z powodu „przewidywanego 6 lipca”.

Czy mogę używać mojej nazwy użytkownika na Instagramie?

Tak, aplikacja motywów mówi, że będziesz mógł „zachować swoją nazwę użytkownika”.

Zrzut ekranu Meta Threads, który jest dostępny w przedsprzedaży w sklepie Apple App Store, wskazuje, że ludzie będą mogli zatrzymać swoich obserwujących na Instagramie w nowej usłudze.

Amy Beach


Czy to może zaszkodzić Twitterowi?

Niektórzy użytkownicy Twittera wyrażają swój entuzjazm dla nowego produktu Meta w mediach społecznościowych.

Nowa aplikacja społecznościowa Meta może odciągnąć konsumentów od Twittera, zapewniając bezpłatną usługę bez kłopotów, które obecnie przyćmiewa firma technologiczna Muska. od piżma Kupił Twittera w zeszłym rokuPlatforma zobaczyła Wzrost mowy nienawiści I to było Sklasyfikowany przez grupę wsparcia GLAAD jako najgorszy serwis społecznościowy do ochrony użytkowników LGBTQ+ przed nękaniem.

W swoim najnowszym ulepszeniu Twitter powiedział w poniedziałek, że będzie wymagać weryfikacji użytkowników, zanim będą mogli korzystać z pulpitu nawigacyjnego online TweetDeck, usługi popularnej wśród firm, ponieważ pozwala użytkownikom zarządzać wieloma kontami z jednej aplikacji.

Nowa polityka wejdzie w życie za 30 dni i wydaje się, że ma na celu generowanie dodatkowych przychodów, ponieważ użytkownicy muszą zapłacić, aby ich konta zostały zweryfikowane w ramach zmian wprowadzonych przez Muska.

Rywalizacja Muska i Zuckerberga

Rywalizacja Muska z Meta Platforms może wreszcie się zakończyć W prawdziwym życiu. W internetowej wymianie zdań między Muskiem i dyrektorem generalnym Meta, Markiem Zuckerbergiem, dwaj technologiczni miliarderzy najwyraźniej zgodzili się walczyć ze sobą w „pojedynku w klatce”, choć nie jest jasne, czy rzeczywiście dotrą na ring.

Zuckerberg, lat 39, zabrał do domu złote i srebrne medale Pierwszy turniej jiu-jitsu z powrotem w maju.

Dyrektor generalny SpaceX, Elon Musk, lat 51, również trenuje jiu-jitsu na siłowni w Kalifornii. Powiedział W programie Joe Rogan Show w 2021 roku.

— Z reportażem Lee Cohena z CBS News i The Associated Press.

READ  General Motors zainwestuje miliard dolarów w produkcję nowych, ciężkich pickupów