24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Meryl Streep spotyka się z Martinem Shortem?  Jedynie morderstwa w budynku gwiazdorskim rozwiewają plotki

Meryl Streep spotyka się z Martinem Shortem? Jedynie morderstwa w budynku gwiazdorskim rozwiewają plotki

Gala Złotych Globów 2024 wywołała kilka tematów do rozmów – jednym z nich była plotka, że ​​Meryl Streep i Martin Short są parą.

Okazuje się, że to twierdzenie krąży już od jakiegoś czasu, gdyż kilku reporterów ujawniło, że słyszeli pomruki od aktorskiego duetu, którego niedawno widziano razem w filmie Zabójstwa tylko w budynkuByli w tajnym związku.

Plotki nasiliły się w niedzielę (7 października), kiedy duet razem wziął udział w ceremonii rozdania Złotych Globów, występując w serialu komediowym Hulu, za który obaj otrzymali nominacje – ale wyszli z pustymi rękami. Pisarz komediowy Louis Viertel opublikował post w serwisie

Jednak przedstawiciel Short wkroczył teraz, aby wyjaśnić te twierdzenia. W oświadczeniu wydanym do prorok„To po prostu bardzo dobrzy przyjaciele, nic więcej” – powiedzieli.

We wrześniu 2023 r. 73-letni Short otrzymał wyrazy miłości od swoich rówieśników z Hollywood po kontrowersyjnym, hitowym artykule na temat aktora.

Lista Opublikował artykuł zatytułowany „Why We Keep Going” autorstwa Martina Shorta, który określił jako „porażająco nieśmieszny”, a Dan Kois napisał w artykule: „Przez całą swoją ewolucję od komika stand-upowego, przez gwiazdę filmową z problemami, po dwukrotną porażkę gospodarz talk-show Dla zagorzałego śpiewaka i tańca zmarszczyłem nos.

„Za każdym razem, gdy nosi absurdalny strój, mówi coś nieprzyzwoitego lub komplementuje publiczność, mam ochotę krzyczeć do ekranu: Dlaczego taki jesteś?”

Twierdzenia Koisa odbiły się szerokim echem, a media społecznościowe zapełniły się postami wyjaśniającymi, dlaczego artykuł był „zły” i „wprowadzający w błąd”. Krótkie klipy z SNLjego wspaniałe role w serialach komediowych takich jak Ostudź swój entuzjazm, a rozwój się zatrzyma I Nowoczesna rodzinaPonadto szeroko udostępniane są jego wywiady wraz z wyrazami wsparcia dla aktora.

READ  Byłaś świetną babcią

Ben Stiller napisał: „Martin Short to geniusz komedii. Koniec historii”. Dziedziczenie Aktor J. Smith Cameron dodał: „Niesławna winieta Martina jest pełna fragmentów lub odniesień do postaci, które pisarz uważa za irytujące w jakiś sposób, ale jest tak zabawna, że ​​esej sam w sobie jest walentynką”.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

John Cusack wtrącił się: „Nie wiem, o czym ludzie mówią o Martinie Shortie, ale jego walka bokserska z panem Rogersem jest moją ulubioną”.

(Christopher Polk/Shutterstock dla nagród SAG)

Short, który obecnie występuje u boku Steve'a Martina i Seleny Gomez Zabójstwa tylko w budynkuZasłynął jako komik pod koniec lat 70.

W 1984 roku dołączył do ekipy filmowej Sobotnia noc na żywoGdzie stworzył postać Jiminy'ego Glicka.

W tej samej dekadzie 73-letni kanadyjski gwiazdor zadebiutował na Broadwayu i zagrał w filmach, w tym w… Trzech przyjaciół I przestrzeń wewnętrzna. Do jego innych osiągnięć należy remake filmu z 1991 roku Ojciec panny młodejI Tima Burtona Mars atakuje! (1996).

Od 2015 roku koncertuje ze swoim stałym współpracownikiem Martinem, a w 2017 roku film specjalny nakręcony dla Netflix otrzymał cztery nominacje do nagrody Emmy. Ogólnie rzecz biorąc, zdobył dwie nagrody Emmy i nagrodę Tony.