6 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Warner Bros. wierzy  To, że Ezra Miller występuje we Flashu, jest tak dobre, że teraz wspomina o tym przez tydzień

Warner Bros. wierzy To, że Ezra Miller występuje we Flashu, jest tak dobre, że teraz wspomina o tym przez tydzień

Teraz będziesz mógł zobaczyćBlaskTydzień temu — i będzie konkurować z najnowszym produktem Pixara.

zaskoczony? Obserwatorzy związani z przemysłem filmowym spędzili większość minionego roku zastanawiając się, co Warner Bros. może z tym zrobić. O filmie Flash. Film DC stał się problemem public relations dla studia ze względu na gwiazdę Ezrę MilleraCoraz bardziej nieobliczalne zachowanie publiczne. Od kilku lat aktor jest obiektem zainteresowania udusić kobietę w Islandii napraszanie się Dzieci, wielokrotne aresztowania za napastowanie i włamanieMówi się, że w domu mieszkała matka i troje małych dzieci Nielicencjonowana farma konopi Mimo protestów ojca.

Więcej z IndieWire

Wszystko to doprowadziło do spekulacji, że Warner Bros. może nie być w stanie nakręcić filmu. Nawet wydanie „The Flash”, które zostało już sfinalizowane, nie mówiąc już o pracy z Millerem nad kolejnymi projektami. Podobno dyrektorzy Warner Bros wstrzymane Przyszłe plany włączenia Millera do uniwersum DC na początku tego roku, ale to wciąż pozostawia pytanie, co zrobić z „Flashem”.

Ale według nowego raportu studio zaczyna postrzegać niespokojny film jako coś więcej niż przeszkodę.

Limit poinformował, że reakcja na wczesne pokazy testowe „The Flash” była bardzo pozytywna, a anonimowe źródło twierdzi, że film jest tak dobry, jak „Spider-Man: No Way Home” Disneya. Mówi się, że film zawiera nostalgię Michaela Keatona i Bena Afflecka, którzy bardzo dobrze bawili się z fanami.

Silna reakcja spowodowała, że ​​Warner Bros. przesuwając datę premiery filmu w 2023 roku o tydzień. Pierwotnie film miał wejść do kin 23 czerwca 2023 roku, ale teraz trafi do kin 16 czerwca. W tym slocie film walczy o znaczną część kas w ten weekend z okazji Dnia Ojca, a jedyną poważną konkurencją dla filmu jest komedia Pixara „Elemental” i Sony Jennifer Lawrence „No Hard Feelings”.

READ  Travis Scott obiecał 5 milionów dolarów na inicjatywy skoncentrowane na społeczności

Nie jest jeszcze jasne, czy pozytywne wczesne reakcje na „The Flash” skłonią Warner Bros. oraz nowi dyrektorzy generalni DC Studios, James Gunn i Peter Safran (którzy byli nastawieni po ukończeniu „The Flash”), aby ponownie rozważyli współpracę z Millerem w przyszłości. projektowanie. Miller wydał akta Przeprosiny za swoje zachowanie i zobowiązał się w sierpniu szukać leczenia dla zdrowia psychicznego.

Najlepsze z IndieWire

podpisany dla Biuletyn Indiewire’a. Aby uzyskać najnowsze wiadomości, śledź nas dalej Facebooki ŚwiergotI Instagram.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.