7 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Wydano nowy zwiastun „Harry i Meghan”: wszystko, co musisz wiedzieć o serialach dokumentalnych Netflix Sussexes

Wydano nowy zwiastun „Harry i Meghan”: wszystko, co musisz wiedzieć o serialach dokumentalnych Netflix Sussexes


Zdjęcie: Książę Harry i Meghan występują w sześcioczęściowym klipie z serialu dokumentalnego Netflix pt "Harry'ego i Megan."

Netflixa

Książę Harry i Meghan pojawiają się w klipie z sześcioczęściowego serialu dokumentalnego Netflix Harry i Meghan.

Zwiastun pozwala widzom rzucić okiem na seriale dokumentalne

W nowym zwiastunie wydanym w poniedziałek Harry i Meghan wydają się otwierać na temat napięć w rodzinie królewskiej i ich decyzji o ustąpieniu ze starszych i pracujących ról królewskich w 2020 roku.

„Naprawdę trudno jest teraz spojrzeć wstecz i pomyśleć:„ Co się, u licha, stało? ”- mówi Harry w zwiastunie. „

Podczas pokazywania klipów o rodzinie Harry’ego i Pałacu Buckingham książę mówi: „Istnieje rodzinna hierarchia. Wiesz, jest przeciek, ale są też zaszczepione historie”.

„To brudna gra” – powiedział Harry kilka sekund później w zwiastunie.

„Byłem przerażony” — mówi Harry. „Nie chciałem, żeby historia się powtórzyła”.

Jednominutowy zwiastun kończy się, gdy Harry mówi: „Nikt nie zna całej prawdy. My znamy całą prawdę”.

„Nikt nie widzi, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami” — mówi Harry po tym, jak głos pyta, dlaczego para chce produkować filmy dokumentalne.

Megan mówi później w zwiastunie: „Gdy stawka jest wysoka, czy nie byłoby bardziej sensowne usłyszeć naszą historię od nas?”

„Harry i Meghan” zostaną pokazane w dwóch terminach

Seriale dokumentalne zostaną wyemitowane w sześciu częściach, przy czym pierwsze trzy odcinki zostaną wyemitowane 8 grudnia, a ostatnie trzy odcinki zostaną wyemitowane 15 grudnia, według Netflix.

Pierwsze trzy odcinki pojawią się 8 grudnia o godzinie 12:00 czasu pacyficznego.

Krewni Royal Harry’ego milczą w filmach dokumentalnych

William i Kate poszli w ślady innych członków rodziny królewskiej i nie komentowali publicznie seriali dokumentalnych z Sussex.

Serial dokumentalny wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara reżysera

„Miło jest móc zaufać komuś z naszą historią – doświadczonemu reżyserowi, którego twórczość podziwiam od dawna – nawet jeśli oznacza to, że może nie jest tak, że zamierzamy mu opowiedzieć. Ale nie dlatego mówimy komuś naszą historię” – powiedziała Megan. Kolejna, co oznacza, że ​​przejdzie przez jej obiektyw.

READ  Woody Allen w wywiadzie z Alekiem Baldwinem - The Hollywood Reporter

Kontynuowała: „To takie interesujące. Mój mąż nigdy wcześniej nie pracował w tej branży. Dla mnie, po pracy nad Suits, to niesamowite być w pobliżu tak kreatywnej energii i widzieć, jak ludzie współpracują ze sobą i dzielą się własnymi punktami widzenia”. Pokaż. To było naprawdę zabawne.

Netflix nazywa dokument „bezprecedensowym”

Netflix powiedział w oświadczeniu, że serial dokumentalny Harry i Meghan dzieli się „drugą stroną ich głośnej historii miłosnej”.

Opisując zwiastun, Netflix powiedział: „W bezprecedensowym i dogłębnym serialu dokumentalnym książę i księżna Sussex dzielą się drugą stroną swojej głośnej historii miłosnej”. W sześciu odcinkach serial odkrywa tajne dni ich wczesnych zalotów i wyzwania, które sprawiły, że poczuli się zmuszeni do wycofania się z pełnoetatowych ról w Enterprise.

„Dzięki komentarzom przyjaciół i rodziny, z których większość nigdy wcześniej nie mówiła publicznie o tym, czego byli świadkami, historykom omawiającym dzisiejszy stan Wspólnoty Brytyjskiej i stosunkom rodziny królewskiej z prasą, serial rzuca więcej światła niż miłość jednej pary historia, maluje obraz naszego świata i tego, jak odnosimy się do siebie nawzajem”. „Harry i Meghan, autorstwa docenionej przez krytyków, dwukrotnie nominowanej do Oscara i zdobywczyni nagrody Emmy reżyserki Liz Garbus, to nigdy wcześniej niepublikowane spojrzenie na jedną z najczęściej dyskutowanych par w historii”.

Wkrótce ukaże się również wspomnienie Harry’ego „Spare”.

Książka zostanie wydana 10 stycznia 2023 r., według wydawcy książki, Penguin Random House, który twierdzi, że ma „surową, niezachwianą szczerość” i nazywa ją „przełomową publikacją wypełnioną wglądem, objawieniem, samooceną i twardą – zdobył mądrość o wiecznej mocy miłości nad smutkiem”.

Kiedy książka została ogłoszona po raz pierwszy w zeszłym roku, Harry powiedział, że będzie to „relacja z pierwszej ręki z mojego życia, która jest całkowicie dokładna i uczciwa”.

Tytuł wspomnień zdaje się odnosić do kolejności narodzin Harry’ego jako młodszego brata Williama, następcy tronu brytyjskiego.

READ  Oceny TV Niedziela, 27 marca 2022 - The Hollywood Reporter